Jump to content

Boenicke W5 SE


Nesic

Preporučeni Komentari

  • 1 year later...

Evo polako sam iscitao temu o ovim malim kutijicama. Posto stalno nesto prodajem, oglsaih moje Snell Acoustics E III zvicnike na prodaju iz razloga sto su velike i teske kutije, na zalost imam potrebu da levu kutiju stalno uvlacim i izvlacim prilikom slusanja, stvar je u tome da nam je to spavaca soba pa me nuzda naterala/manjak prostora. Trazim neku manju kutiju, i tako mi stigne juce ponuda da menjam moje Snell za Boenicke W5 clon+stalci.

Na netu, pa i na diyaudio forumu citam samo pozitivne komentare. Nikad ih nisam slusao, a nekako  vise naginjem ka vecim kutijama/podnostojecim, a ove W5 su bas malecke. Cisto napomene radi, slusam i metal, haevy metal, progresive rock, jazz, rock. pa me intersuje kak ose ovi malci snalaze sa malo zescim zanrovima.

Soba mi je oko 15-16 kvadrata.

Ove su u ponudi >:

 

boe1.JPG

boe2.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ni ja druze moj,al me inace jebu ledja  bas uspesno, tesko mi je svaki dan da ih cimam napred nazad, Snell ima oko 40kg.

Da budem iskren, ni meni nesto W5 ne ulivaju  poverenje.

A WAF  me isto jebe, slicno ko ledja.:big_boss:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam ih ima kod sebe neko vreme... zaista ništa posebno, čak bih rekao prosečno. Imaju onaj wauuu efekat kad ih pustiš prvi put, ali nakon para dana isplivaju mane na sve strane.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, gluv_i_udaren reče

Malcima treba mazga od pojačala da bi proradili

Da, a onda ima da crkne onaj mali visokotonac pozadi. On je malecki i previše opterećen, skretnica nije dobra za njega, ne seče dovoljno niske frekvencije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@parabolis

Iskreno mi je žao (iz svima jasnih razloga) što ne mogu upaliti kola i doći do tebe da poslušam Snell-ove, moža i pazarim ?

Imao sam prilike čuti Snell ,za jedan broj manje od tvojih, tačnije model koji je pandan AN/J.

Odlični kabineti. :thumbsup:

Moj predlog - pošast hara, nije vreme za transakcije sada, naročito ne za ove "prdavce" po kojima se zove ova tema.

Apropo Rogers-a, bejah kod @Bujodrag-a prošle nedelje i slušah njegov par Rogers LS7. Rapsodija od zvuka, naravno to je moje mišljenje i utisak. :wub:

Ostaj mi dobro i želim ti brz oporavak.

 

( Hint - i kada ti prestane proliv uzimaj 1 caps dnevno probiotika još najmanje nedelju dana )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mda, od prdavaca sam odustao, hvala svima na korisnim informacijama.

Što se tiče Rogersa, kažu da studio modeli sviraju mnogo bolje nego ls serije.... 

Snell, izuzetno mi je teško da se rastanem od njih, ako ne uspem uskoro da ih prodam, tu su, pa kad prođe covid ludilo biće mi čast i zadovoljstvo da vas ugostim i mom skromnom domu..... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 17 časa, parabolis reče

Ni ja druze moj,al me inace jebu ledja  bas uspesno, tesko mi je svaki dan da ih cimam napred nazad, Snell ima oko 40kg.

Postoje tockici sa kuglagerima - em pomeranje lako em radi izolaciju od podloge.... u slucaju da ih ne prodas potrazi, bili su pominjani ovde na forumu pre jedno mesec dana.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...