Jump to content

Boenicke W5 SE


Nesic

Preporučeni Komentari

15 hours ago, Zen Mod said:

u je ....

ovo ko reklama za pivo !

A brtte, kad nema poor serbian man siću denara za Al prstenje i još positnica, pa da bude ende iz mesta,,, vidiš da se drajveri sakupljali godinu dana..  oskudacija.

@crni Neam pojma.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Planirao da ih prodam kada sastavim, pa od tih para da radim W8... ali neeee, ne dam ove malce :) barem zasad.

Kakvi su ovo zvučnici, nerealno... kupe ti celo srce začas.

Čitao na nekom review na 6moons, tipa za sobu 12m2 ti ne treba subwoofer, ja rekoh mda, sigurno... Kada sam jutros pustio prvi pravi test, znači bolest, u pravu su ljudi pa skroz! :blink: Šurakova soba 16kvm, amp je Apex AX14, pot na trećini a zvuk pun, bas, ma sve...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 12/12/2015 at 9:27 PM, crni said:

nije normalno očekivati da će dazed and confused zvučati spektakularno na drajverima od 5" kao što neće ni gustav maler ili sl. ali sve je stvar kompromisa i čovek mora dobro da razmisli pre nego što odvoji par hiljada evropljana za ovakav tip zvučnika.

ima dosta malih zvučnika koji baš dobro sviraju, ali mi je ovaj nekako najinteresantniji i najbolje glumi veliku kutiju :)

 

brate koji ce ti zvucnik na kome dazed and confused ne zvuci zajebano?

 

:ph34r:

 

(mislim nista protiv ovih bonke, meni to zvucalo skroz domacinski na sajmu onomad, uz sve ocekivane mane ali nesto sa cime bi se dalo ziveti uz korekciju ocekivanja)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eh, cepelini su zaebani i na radiju, a na toski gramofonu se već koža ježila... :)

na mene su ovi prdavci baš ostavili utisak pa gorim od želje da ih čujem u svom okruženju, pogotovo ove alexove

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, crni said:

kad budeš rešio da ih prodaješ smatraj da sam IZUZETNO zainteresovan

Nije još ovo gotovo, ni približno - jedan fountek mi je još uvek skršen (kao konj sam pritisnuo prstom sa strane da "ubacim" drajver u rupu, prst skliznuo i upropastio sam membranu trajno, ali svira). Kada i to zamenim i prisredim ga, može da se organizuje neko slušanje...

Elem, nisam ni dazed, a ni confused, a svake bookshelf kutije su pune kompromisa. Fora sa ovim kutijama je što su ti kompromisi baš umanjeni... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hm, terate me u 12 noću da pušćam jaku muziku <_<

Snimak sa krš mob-a + postavljeni ovako vrljavo na brzinu, tek juče ušli u životni prostor, ali ok, čuje se da daju nekakav zvuk...

A ovo od pre neki dan:

:wizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

I tako.. ende. Barem zasad:

DSC07224_zpskrw6xav2.jpg

DSC07222_zpspgapzwgi.jpg

DSC07223_zpslcp0moy5.jpg

Još da zamenim ovaj jadni, skršeni fountek... i ubacim bektvitere - kad se bude moglo.

Trenutni mini sistem za mini stan: CMA, PGA preamp, AK4396 i ove male kutijice, iza TV-a, ne vidi se na slici, Daphile na HP thin clientu... minimalnije ne može :D

Konačno skockao celinu koja lepo radi, nakon 3 godina žica na sve strane i neskutijanih skalamerija, i 3 godina bistvovanja ovde...

Naravno, čuči još gro delova po fijokama, ali za neki naredni period - to je to :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...