Jump to content

TV 42" - 49"


Nesic

Preporučeni Komentari

Mi nismo buljili u 55cm jer ni to nemamo, vec jedno u drugo pa kafa, razgovor, druzenje....Sa verovatnim ulaskom neprijatelja(TV-a) u kucu i ovo malo vremena sto imamo cemo verovatno da provodimo hipnotisani ispred njega.Meni TV sve ove godine nije ni malo nedostajao, ponekad se pogleda neki film preko laptopa i to je to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To zavisi od čoeka. Imam veliki TV ali npr nemam kablovsku u stanu uopšte niti primam digitalni signal.

 

TV ima kabl za net i Servioo i to mu je dosta. Nema šaltanja kanala i buljenja u prazno a filmski i TV program uređujem sam, strogo 1080p i pride optika spuštena u DAC pa je i audio ugođaj na nivou :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To zavisi od čoeka. Imam veliki TV ali npr nemam kablovsku u stanu uopšte niti primam digitalni signal.

 

TV ima kabl za net i Servioo i to mu je dosta. Nema šaltanja kanala i buljenja u prazno a filmski i TV program uređujem sam, strogo 1080p i pride optika spuštena u DAC pa je i audio ugođaj na nivou :)

 

I kod mene tako. Ne gleda se TV celi dan, ali kad se gleda, ide sadržaj koji je primeren i zanimljiv.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što smo se družili družili se...

 

3cae207.jpg

 

Još im uzmi i Playstation i zacementirano, ende :D

 

Ja, što se mene lično tiče, mogao bih nikada da ne upalim TV... Niti vidim potrebu za smart teveima (kolko men to odvratno), posebno od kad sam uzeo monitor 24".. pesma.

Što se tiče moje supruge i mog 16-mesečnog deteta, TV da izbacim zapalili bi me, pre tog rituala spaljivanja bi me verovatno živog odrali...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ko će gledati TV, nemam ja vremena za to. Neki film eventualno.

 

Sad mene zanimaju druge stvari, tehičke, kako da ga kalibrišem :)

 

Mogu da nađem Spyder 4 Pro (kojim sam inače odradio kalibraciju monitora), ali ide doplata za softver koji radi kalibraciju TV-a.

 

Tu su neka free rešenja:

 

http://www.curtpalme.com/forum/viewtopic.php?t=10457

 

http://www.homecinema-fr.com/colorimetre-hcfr/hcfr-colormeter/

 

http://sourceforge.net/p/hcfr/wiki/Home/

 

Ako je neko bolje upućen u ove stvari, nek baci neki info ovde.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Nisam hteo da brljam po temi pošto imam 32" ekran. Al' malo moram. U oktobru je bilo tri godine kako sam ga kupio, juče je posle gašenja za laku noć počeo eratično da se naizmenično pali i gasi, sam od sebe. Završilo je izvlačenjem štekera. Danas sam ga uključio i ništa bolje, naizmenično se pali i gasi, sam od sebe tj ne gasi nego ide u stby a potom uključuje ali pre nego učita program, opet se baca u stby i tako ukrug. Odneo ga u servis i ostavio. Videćemo. Al' Samsung je kod mene odradio. Od popizditisa sam otišao i kupio LG (takođe 32"). Sad kad sredim sudove, vatru i gricnem neki kvaziručak, ću da ga montiram na mesto Samsunga. Ako se Samsunga isplati krpiti, krpiće se pa u potkrovlje. Jbga. 28. decembar... Ode moj novi riaa...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...