Jump to content

OFFICIAL FW M2 SCHEMATIC


Zen Mod

Preporučeni Komentari

pa mora biti matched

 

ne samo zbog DC nego i zbog kojekakvih drugih razloga

 

Ček ček, ako imam recimo K170 sa Idss 9mA i J74 sa Idss 14mA, ne mogu koristiti taj par u ulazu? Mora da se matchuju ulazni jfeti?

A pot. za 0V na izlazu?

 

 

 

to ako se radi nije lose neko i plocice napravi. sa sve autotrafoima i uparenim FET-ovima na njima. pa da bude KIT :buehehe:

 

Vidim, ovo nije mesto za te GB organizacije. Izvinjavam se. Oprem Dobro  :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ček ček, ako imam recimo K170 sa Idss 9mA i J74 sa Idss 14mA, ne mogu koristiti taj par u ulazu? Mora da se matchuju ulazni jfeti?

A pot. za 0V na izlazu?

 

 

 

 

.....

 

 

pot za offset nuluje izlazni stepen

 

za komplementarni Jfet buffer conditio sine qua non je da imas uparene JFets

 

bilo i ostace tako

 

eventualno da se umesto 10R za source otpore stavi trimer od 20R , sa ciljem da fino stelnes da namotaj autotrafoa ne dobija ni minimalni DC

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo ne znam... oko kerbera i do koliko količinski ne podleže nekoj većoj carini, šta već. Ako neko od kolega može samo da predoči to oko tih uslova...

3 komada je dozvoljeno, sve preko toga se računa da je za prodaju i mora da bude na firmu (onda naravno ne možeš da izbegneš carinu/pdv). Ovo naravno ne mora da znači, možda oni i 20 puste, ali je kocka...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne se rasproda , nego Neletu dosadi da ga pravi :)

 

sasvim jednostavno - ugodno spoji sa korisnim - kad prodaja nekog modela padne za 10% , on ubacuje drugi model sa kojim se do tad zabavljao razvijajuci ga

 

kud ces bolje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

ako nekome bude interesantno , trebalo bi uskoro (oko 3 nedelje) da imam par kompleta prepucijuma za M2

 

- par ulaznih trafoa i dva para Toshiba JFeta , kao komplet

 

cijena , sitnica ........  trafoi po Edcor Germany ceni , Toshibe po ceni LSK parova na big diya , sve to bez shippinga

 

racunajte da je to 100E

 

ako niko ne bude zainteresovan , ce da napravim sebi puuuno M2-ova , da se ima po kuci :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...