Jump to content

Koje komponente su vas oduševile, sa čime i kada?


dvv

Preporučeni Komentari

imao ja IA125

 

kupio sa crknutim kanalom , zamenio sve izlazne sa sk1058/sj162 (originali isti samo drugi case)

 

svirao kulturno

 

svira i dalje kod SuperFijevog brata

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dosta je tih magnuma uslo u srbiju u 80-tim, jednu audio radnju u londonu su drzala dva burazera, ne secam se imena. oni su bili kao odgovor na tomu hifi, drzali su malo fensiju robu, linn, proac, magnum i taj rad.

od njih je kupljen i ovaj magnum :)

cena 1000 funti

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Inace,

 

kad smo vec kod komponenti koje su me odusevile:

 

sistem kod prijatelja iz Su: Soundlab paneli + Atmasphere (Nagard) monosi + Karan PCM1704 dac

dalje...zvucnici kod Zen Moda (kaparisani)

dalje...sistem by Simplicius (ceo sistem, ne samo pojedinacna komponenta, SJAJNO!!!)

pa kod prijatelja iz Su, Danijela, Unison Absolute-Serblin Ktema - Mark Levinson DAC/Transport...sjajno takodje...

 

ALI...za moje usi najbolje je ovo sto imam kuci :-)

 

:guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

doneo licno 1985.  iz londona magnum IA-125 integralac, zajedno sa linn index zvucnicima. vozom sa victoria station pa pravo za beograd, 2 dana klackanja. nije lose sviralo ali me uvek nerviralo sto puca kad se pali i gasi ali bas mnogo. u to vreme su se uredjaji gasili, ne znam da li pamtite to vreme.

da, baš puca. proizvođač savetuje utišavanje do kraja pre paljenja i gašenja, ali ne vredi, opet opauči da se uplašiš.

kompletno gašenje traje bar 20ak sekundi

i ja se sećam kako su se uređaji uvek gasili. zanimljivo je da mi je peđa rogić savetovao da i njegov  dac stalno gasim, što i činim

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lampizator DAC Euphoria. Sinoc bio kod mene opet. Lepota jedna. Prvi DAC sa skroz analognim zvukom. Nigde onog zrna, sve na mestu, nezamarajuca prezentacija, opasna sprava. Sistem zvuci sasvim drugacije. Debelo treba razmisliti o ovoj spravi. Sta god da je Fikus tu radio, odradio za sve pare. Pritom izgleda ko milion Evara.

 

+1. nevidjena sprava, totalna transformacija od pristojnog u totalni haj end sistem kod groznog.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sviralo je nekoliko DAC-ova na tim zvučnicima odlično.

Ovu iteraciju sigurno nisi cuo. Verovatno si po obicaju video slike i premerio nekako pa doneo sud samo taki.... Svira i moj dac odlicno na njima, ali ovaj vanzemaljski radi.

 

btw Anubisu sam opamprcio Grozni voli ovo iz cistog kurcenja sistemom :msn-rofl:.... rekoh li Vam vec, moj veci od Wolandovog. Cisto da podsetim auditorijum :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Iteraciju cega...

 

Zvucnika, al vec ces ti na osnovu slika doneti sud. ( seti se price i decidiranog stava o Wolandovim kutijama koje nisi cuo, al si stameno stajao na tome da su pogresno konstruisane, da imaju gresku i da ne sviraju dobro.... da  ne nastavljam sada).

Ove kutije  su MK ko zna koji broj. ZZZ kad se zaigra opasan postaje. Ovde je prevaziso sebe. Uzgred, preti mi sa jos nekim preinakama, al o tom potom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...