Jump to content

Beta 24


shonne

Preporučeni Komentari

Kolko ja volim ovu temu, pratim je već 4,5 godine... [emoji3]
Skup je projekat. Sa druge strane, kako ulazio u pricu diy hifi, mnogi projekti su isli uz ovaj amp, preamp, kutije, dac... Pitanja sam postavljao da li da prodam ovaj kit ili da nastavim... mucilo me da li cu da idem sa dva vufera tako da bi ovaj amp bio problematican za taj setup. Inace amp je odlican.
Trezvenost, cinjenice, soba... Su na kraju odlucile da ce ovaj projekat da se zavrsi [emoji3]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
Šta je razlog za ovakvo kombinovanje kondenzatora?
Nista sto bi promenilo iz temelja diy [emoji16]
U pocetku kao po BOM sam mislio da stavim 2 epcosa po kanalu, ali posle ispalo da imam visak dva nichikona i eto... Mozda bude bolje a mozda i lose. Teorija kaze isti. Ja sam stavio razlicite [emoji846]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • 2 nedelje kasnije...

nemo stezes malac zajedno sa velikim, da ga jadna ne pretegnes

nadji mu drugo mesto, ili -verovatno si i sam skontao - dugacki sraf sa posebnom poklopcem/maticom za donji, a onda posebno za malac

zastite baci na zadnju plocu, cap bank okreni kako bog zapoveda, da DC vodovi budu sto kraci

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemo stezes malac zajedno sa velikim, da ga jadna ne pretegnes
nadji mu drugo mesto, ili -verovatno si i sam skontao - dugacki sraf sa posebnom poklopcem/maticom za donji, a onda posebno za malac
zastite baci na zadnju plocu, cap bank okreni kako bog zapoveda, da DC vodovi budu sto kraci
To sam i mislio, da nadjem dugacak sraf veci od 80mm i sve zajedno spregnem. Ono i veliki i mali imaju svoje poklopce kojih i stite. Samo gde naci ne standradno preko 80mm, mislim precnik 6mm.
Sto se tice psu imam glavni i reg psu, negde ce morati zice malo duze da budu ili da pravim spratove?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

za srafove - imas navojno gvozdje na metar, ako ne mozes da nadhes recimo Torban ( cetvrtku iznutra  resavaj flexom ili turpejom)

 

sto se tice spratova ........ pravi spratove; ono sto ima trimere na sebi, stavljaj na gornji sprat

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...