Jump to content

Grundig Fine Arts V2


STRATO97

Preporučeni Komentari

Pozdrav drugari, imam jedan problem. Crklo mi je pomenuto pojacalo. Mladji brat je bio na kompjuteru i slusao muziku, ali je previse pojacao i pustio odjednom glasno muziku...

Sledece sto je bilo (sto mi je on rekao ) krenuo je da smanji ali je pojacalo zavarnicilo i automatski se smanjilo. E sad, kad sam dosao, iskljucio sam ga i ponovo upalio u nadi da ce relej da odradi svoje i da ce ponovo raditi normalno, ali to se nije desilo. Kada sam ga upalio lampica na potenciometru normalno treperi 3 puta pa treba relej da "cakne" i onda se cuje muzika. Ali nista nije caknulo i nije se muzika cula. Ako je neko imao slicno iskustvo neka javi. Hvala unapred !!:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Nemam toliko iskustva sa varnicama :P Znaci mozda su releji crkli? Relej luzi da zastiti izlaze u pojacalu (ispravite me ako gresim) sto znaci da su izlazi neosteceni?! Jer ako su izlazi crkli mogu samo da se oprostim od njega na duze vreme....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moj mlađi brat srećom ne živi samnom već trideset godina pa sumnjam da će mi spaliti pojačalo...

Inače, ne brini, to što se desilo tvom pojačalu, desilo se i mnogim drugim pojačalima pre njega... Doduše, posle ovakve škole, ne dele se diplome, dobiješ samo račun... Ako račun bude naciljan na oko 50 ili više evra protivvrednosti, razmisli isplati li ga se popravljati ili zameniti istim modelom...

 

http://www.kupujemprodajem.com/FineArts-V-2-by-Grundig-25840731-oglas.htm?filter_id=20603763

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...