Jump to content

IT razno.


Mikorist

Preporučeni Komentari

Ako gledamo dlaku u jajetu....Čak i sam čovek je neznatno radioaktivan, jer svako živo tkivo posle nuklearnih proba sadrži u sebi tragove radioaktivnih materija. Kod svakog od nas radiokaktivni stroncium SR , deponovan u kostima i zubima. Preko njega patolozi otkrivaju starost osobe itd...

Da ne pominjem štetan uticaj Sunčevog zračenja.....kad se sve zajedno sabere najebali smo ga svi:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rekoh da sam ja komformista i isključivo sve, u našem stanu, radim preko WiFi.

Članak je namenjen onima-purists koji su npr. razvlačili po stanu i novu elektroinstalaciju zbog HiFi (smetnji).

Dakle, SIGURNO je da je na njihov način zvuk bolji (manje smetnji raznih) i na svakome je da bira nivo angazovanja i do kog je nivoa spreman da se u sve to upusti.

JA NISAM, a njima samo mogu da čestitam na posvećenosti i smislu za detalje, kada je naš zajednički hobi u pitanju 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
WWW.VREME.COM

Zahvaljujući nedavnoj smeni dve tužiteljke Višeg javnog tužilaštva saznali smo dosta o stanju u toj instituciji, ali i podatak da se razmena informacija o

Dobar tekst o stanju informacione bezbednosti u Srbiji.. .

p.s.

ePorezi mobilna aplikacija formatira datum u 12 časovnom formatu, ali bez am/pm dodatka.
Kad probaš da staviš šifru na ebank, nigde ne piše da ne sme da bude duža od 16 karaktera. 
Što nama  koji koristimo 32 generisane, dovede do greške u kojoj ne piše šta je problem:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Alex Balk (Kreator Awl)
https://www.theawl.com/?

"1. Internet je sagrađen na đubretu.
2. Klikbejt đubre je nepohodno zbog postizanja većeg broja otvorenih strana i poseta, čak iako je medijski 'brend' zasnovan na kvalitetnom inteligentnom sadržaju. 
3. Najveći umovi na svetu rade na tome da tvikuju algoritam za "kvalitet sadržaja" da ne bi bio kvalitetan. I oni su sami zarobljenici iste zavisnosti od socijalnih medija kojoj svi robujemo. 
4. Sve što mrziš na internetu je zapravo sve što mrziš o ljudima.
5. Internet su ljudi.
6. Najgora stvar na internetu je saznanje da svi imaju mišljenje o svemu.
7. Internet postaje sve lošiji i neće biti šanse za bekstvom.
8.Nezaobilazni duh Interneta je narcizam, fanatizam i laž.
9. Ako misliš da je internet loš sada, sačekaj malo.
Znaš li zašto? Zato što je sve loše - i biće samo gore."

 

:rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...