Jump to content

IT razno.


Mikorist

Preporučeni Komentari

On 3/22/2023 at 6:33 PM, Mikorist said:

baš kako ja bih sročio i rekao. ;)

Gaming?

What's that?

Don't use it, never had...

Obezbedio sinovima, još dok su bili jako mali, osamdesetih, obezbeđujem unucima, dvadestih, ali lično... Ne.

Izmenjeno od zika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

35 minutes ago, Mikorist said:

zgubidan:D

Ne, to je lična odluka, nisam isključiv, samo meni ne leži... Možda sam, zato, i smiren sa *nix-ima. Ili je to posledica vezanosti za početke...

Ne obeshrabrujem sledeća pokolenja, naprotiv, sada gledam Minecraft crtaće-video sa unucima, obuku ostavljam njihovom ocu. Uživao sam na Goču da ih gledam kako se igraju na spravi koja simulate stare igrice (Mario) i, kao pravi starac, ispokazivao im na Yt kako je to, nekada, stvarno izgledalo, gledao sam im oca kako igra, obezbeđujući IT podršku, (prva mrežna veza u našoj višespratnici, gde smo, tada, živeli, je delo mog sina i njegovog druga. Otac tog druga je došao, iako IT stručnjak, da se raspita kod nas, kako njih dvojica nešto igraju a nisu u istoj sobi... Nasmejao sam se, znajući da sam, kao slučajno, „zaboravio“ neku opremu u dečijoj sobi... Znalački je to upotrebio, bez razvlačenja cable-ova po zgradi, nije tada bilo bezžičnosti...) njihova majka (snaja) kaže da je i ona dopunila svoje znanje o toj igrici kada su joj dečaci pokazali neke videos, iako je igrala kada je bila mala. Sve u svemu, vrlo lična odluka koja nije prenosna.

Izmenjeno od zika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam "operisan" od igrica. Mislim od pucačina i sličnoga. Tetris sam igao ,  Shariki (Ша́рики, "The Marbles" - Zhenya Alemzhin.) Onda Zuma posle.

I naravno Šah... Posle sam igrao Space simulacije - ako se to može nazvati igricom. Čak ni Minecraft nikad nisam igrao. To moji klinci.:wink2:

Moja igra se sastoji u tome da drugi  uživaju igrama i u radu na PC. 

Kad se već ispovedamo moram da priznam da sam igrao i Angry Birds. To je neki maksimum nasilja koji sam mogao da podnesem.:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kada su udje u svet igara, ne vezano za gaming (uvek postoje trainers) nego za pricu,...narocito tematika japanaca From software,...sasvim neka druga dimenzija. Taj nivo film ili serije jos uvek ne mogu da dostignu. 🙂

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Brijac said:

Pocnite krstene anime da gledate ako ocete pricu :) To jos treba gaming da dostigne. 

Jedina razlika prepostavljam da moze da bude, sto drzis gamepad u ruke, takoreci si akter u pricu...ako je prica dobra, dozivljaj je neverovatan. 

Sa filmovima i serijama, lezis, sedis.. gledas samo. 

Slazem se da su japanci sa svojim pricama neverovatni, gledao neke anime 🤗🙂

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Štooo?:buehehe:. Ih, koliko me je puta oraspoložio kad bi mi se pred očima smrčilo. Sve mi diraj, samo Svena ne.:buehehe: Odo' sad potražiti postoji li na netu da ga skinem. Ako se može i instalirati na moderne PC-je.

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 3/24/2023 at 6:58 PM, LightMatic said:

Štooo?:buehehe:. Ih, koliko me je puta oraspoložio kad bi mi se pred očima smrčilo. Sve mi diraj, samo Svena ne.:buehehe: Odo' sad potražiti postoji li na netu da ga skinem. Ako se može i instalirati na moderne PC-je.

image.thumb.jpeg.57167329fea2bc35095d84bca7d8a5ea.jpeg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...