Jump to content

IT razno.


Mikorist

Preporučeni Komentari

19 minutes ago, Miko said:
IZapravo nisam bio dovoljno uporan da prođem kroz aplikaciju. Mrzelo me....Onda nisu sve kartice odonda mogle da uđu u ovo - mrzelo me da vadim odgovarajuću...Zključak - ko hoće da bude miloner - ne sme da ga mrzi ništa...:D

Slažem se u potpunosti, džaba nam sve scifi vizije serije filmovi knjige... ako nas mrzi i nemao živaca da radimo te naizgled dosadne "besmislene" sitnice koje ne deluju odmah isplativo na prvi pogled:)

Izmenjeno od dejanco32
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja se sećam početkom 2013. da sam se bio prilično zainteresovao za kriptovalute. Ali čitam tredove na benchmark forumu, ljudi spamuju, lupaju nebuloze, ništa mi nije bilo jasno, one osnovne stvari, kako se počinje. A i iz postova sam nekako shvatio da je "prošao voz" i da se svaki dan pojavljuje gomila altcoina raznih i da to može da burstuje. Baš se sećam da se u to vreme pojavila dva nova coina, neki kao mačke, i neki kao žukele. Ne sećam se kako se zvao taj prvi, ali taj drugi se zvao dogecoin.

Ali, nije sve to kako mi sad mislimo, da sam tad kupio bitcoin za dolar, danas bih bio milioner. Ne bih. Znao bih svo vreme da ih imam. Posle par godina bi bilo, uh vidi, uložio sam 100 dolara, sad imam 2000, ajde ja to lepo da prodam pre nego što opadne. Da sam kupio kasnije, onda bi bilo, uh vidi, uložio sam bio 1000, sad imam 10000, izlazi brzo dok ne padne, uzeo sam lovu bez motike.

Nema šanse iko da zna da ima, da zna da je kupio džabaka, a da će da nastavi da drži godinama, umesto da proda i lepo kaže "al sam ih zajebo za nekoliko hiljada".

Drugo, neki su možda trgovali/držali valute na Mt Goxu, to je u nekom trenutku valjda bilo propalo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 51 minuta, Koja reče

da nastavi da drži godinama

Evo ja bi....Do kraja 2019 nisam pratio uopšte kriptovalute -  jednostavno me nije zanimalo. Imao 0.040 BTC godinama koje sam tipa kupio za neke obnažene fotke koje nikad nisam uzeo......nema veze sa vezom....

Znači dobio sam napad čuke kad sam ušao u wallet...Ima u klubu o kriptovalutama skrinšot....:D

 

Msm dobro je da nije bilo više....Efekt je isti kao da dobiješ na LOTO :smesna:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 55 minuta, Leonardo reče

 

Svakom po jednom u životu pobegne zlatni voz. Nekima i više puta. Retki uhvate za svaki zlatni voz. 

Realno bi prokockao sve kroz iste kriptovalute. Najbolje je ko može da kupi i da zaboravi. Ili nekom drugom kupiš - ženi - da nema pojma šta je to. Da stoji 6-10 godina:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neko vreme sam pratio promene na e-šlajpiku. Poslednjih nedelja nakon nekakve promene u prijavljivanju-registraciji pogubio sve kontakte i veze.

Ne znam kako se šta menja, ali vidim šta vi pišete pa nema čemu da se nadamo i radujemo. Možda je ovo bila najjeftija  škola koju sam kupio.

Ne žalim.

 

Izmenjeno od Leonardo
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...