Jump to content

IT razno.


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...

jel ovo sto se desava sa Bitcoinom vestacki napumpan skok koji se desavao i ranije (nisam pratio odavno) ili postoji trend ?

I sta valja od svih njih sada ...Etherim je bio popularan prosle godine ovde...dosta ljudi znam koji su pukli pare i dosta ljudi znam koji ih prave na farmama ... pokusavam da se vratim u igru sa svojom farmom pa reko da vidim jel ovde neko zna nesto provereno... konstantno me nervira sto na pocetku kad sam se bavio s istim nisam istrajao

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Windcows update mi ubio drajver Radeon hd 4500  video kartice na laptopu. Koristi neki bezvezni Basic Video driver. Driver updateri ne otkrivaju nikakav drugi HW da bi instalirali drajver. ATI Catalist ne otkriva da ima odgovarajućeg HW. Rezolucija bedna.

Šta da se radi?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni se to odavno desilo i zato sam prešao na win8.1

pre neki dan isto se desilo i ćerci, radeon hd 3400, max rezolucija 1024x768

amd više ne pravi drajvere za ovu grafičku, taj odgovor sam dobio...mislim na win 10

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

41 minutes ago, zika said:

Džaba

2 hours ago, sir Oliver said:

Windcows update mi ubio drajver Radeon hd 4500  video kartice na laptopu. Koristi neki bezvezni Basic Video driver. Driver updateri ne otkrivaju nikakav drugi HW da bi instalirali drajver. ATI Catalist ne otkriva da ima odgovarajućeg HW. Rezolucija bedna.

Šta da se radi?

Driver instaler ne vidi odgovarajući hardwer.

Instaliram, pokrenem, kaže nema ništa za njega i ispadne

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sve sam ja to odavno probao ali ne vredi...nema šanse da se drajver instalira

biće nama jednog dana kupovina novog računara kad isteknu drajveri, pazite šta vam kažem

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Radi mi gospodjin msi u100 iz 2009-e na win 10, malo sta je puno mladje(jos 3 laptopa i dva dektopa), za vodjine vladavine, malo tvikovanja, jurnjave po netu, pamcenja i narezivanja adekvatnih drajvera, instalacija i u kompatibiliti modu ako mora, i sve radi.

Najcrnja je desetka, tu mora kopanje po registrima, da se zaustavi apdejt i iskljuce nepotrebnosti, i dalje se vuce, ali radi.

Win 7 sam vratio na par sprava, mnogo je kompatibilniji sa sertifikatima. Za win 10 nema cisko sertifikata, npr..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, vladd said:

Izbaci taj drajver instaler, i direktno ubaci drajver za mobility radeon. Ako nece sam, na silu :) 

kako?

imali ga negde u windows.old taj sys ?

4 hours ago, crni. said:

sve sam ja to odavno probao ali ne vredi...nema šanse da se drajver instalira

biće nama jednog dana kupovina novog računara kad isteknu drajveri, pazite šta vam kažem

vala baš se nikako ne da

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

skini ovo: https://www.dropbox.com/s/5v6vqp3p5acmcu1/DriverUpdater-1.5.DC.07.05.2015 OVAJ DOBAR!!!.zip?dl=0

instaliraj na engleskom , pri instalaciji de-strikliraj ono sto treba , pokreni , instaliraj driver koji ti nedostaje , deinstaliraj program

 

meni u 95% slucajeva resava missing drivere .... eve i veceras na jednom Aceru , za W7 za par kriticnih gluposti

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@vladd @Zen Mod 

ajd da probam ali ne greje me sunce

Driver buster prijavljuje da su svi drajveri up do date. Uopšte mi ne vidi grafičku nergo koristi neki generički drajver

 

E svasta:scare:

odem do laptopa da  probam   ove predloge  ,....kad ono slika dobra.:dance4:  Izgleda da posle poslednjeg restarta   uvukao odgovarajuci drajver  a ja nisam ni pogledao sliku posle restarta

 

hvala svima:hvalamnogo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...