Jump to content
zerowaf

Sure TPA3116 - prvi koraci, lamentacije i zapažanja (split iz "Novopridošlih skalamerija")

Recommended Posts

7 hours ago, NIXIE said:

Nisi pomogao Siru ništa.B)

Koliko sam probao danas kod mene ne postoje smetnje sa vu metrom ili ne cujem .Nixie-va plocica uopste ne pravi smetnje kod mene .:punk:

Samo za ljubitelje TPA3116, dobio na poklon od burezera. Snimak je onako (nema basa), ali ne svira uživo uopšte loše, malo mu fali basa i visokih i čuje se jedva čujan šum iz zvučnika kad prislonim uvo na visokotonac. Za sada sam ga probao samo preko Bluetooth i mobilnog kako svira sa Youtube. Ima i audio ulaz 3,5mm nemam dovoljno dugačak kabal da ga povežem na CD, a da ne premeštam sve na polici. Kupiću neki adapter. Ideja je da bude u dečijoj sobi pa da napravim satelite + sub sa nekim malim driverima ala Boenicke i da se pušta muzika sa mobilnog. Ovo je Breeze audio verzija sa dva kanala + izlaz za sub, ovako nešto (mislim da je bata malo jeftinije našao, ali to je taj model):https://www.aliexpress.com/item/2016-Breeze-Audio-BL20A-TPA3116-Hifi-2-1-Bluetooth-4-0-Digital-Audio-Power-Amplifier-50Wx2/32711055898.html