Jump to content
zerowaf

Sure TPA3116 - prvi koraci, lamentacije i zapažanja (split iz "Novopridošlih skalamerija")

Recommended Posts

3 minutes ago, 2a3 said:

Stigli vu metri,zahvaljujuci kolegi sa foruma Nixie koji je sve odradio Sa svojim delovima i voljom I tim povodom se zahvaljujem.C im bude vremena montaza .:hi:ce javim.

Onaj desni VU metar je neobičan, kako ga okrećeš u prostoru tako mu se mrda kazaljka, naročito kad stoji ovako horizontalno ode skroz levo, a jedino kad stoji uspravno, tad je u sve redu. Na svu sreću kad je uspravan i radi normalno kao i levi. Levi se isto tako pomera, ali vrlo malo. Očigledno nisu jednaki mehanički.

koga interesuje za philips  pinovi 17 i 18 prema 15 i 16(mase)

Nažalost sve kontrole su preko procesora i enkodera

znači dva činča pot ili preamp i cepaj

pojačalo je TDA8947J

2*50wB)

philips.png

Najzad proradili ,prilicno dobro za ovaj kvalitet Vu metara ali zato elektronka trefljena zahvaljujuci Nixie-u.Snimak bas i nije neki sa mog telefona ,starudija ali to nije bitno.Podesio sa trimerima i to je to.:happy64::hi:

IMG_20171210_134451.jpg

Eto SIRE momentalno zwei komaden of SRBIJA  zahvaljujuci tebi Nixie -u i cika Djurici a i meni.Ziveli.:happy64::pivo:

Ona Iskrina drvenarija je čudesno lepa i baš je super legla kao kutija za pojačalo. E sad da je više kutija ( kad Djurica ne da:blink:) pa da se napravi neki sistem sa više komponenti. DAC ili preamp.

BTW Ja odustajem od D2 projekta.

Nemam živaca da skutijavam, prepravljam ulaze, verovatno ne bih ništa dobio u odnosu na ono što već imam  u Iskri.

Tako da ako neko hoće da se zanima sa TPA3116D2 rado ću mu ustupiti moje pojačalce.

3 hours ago, 2a3 said:

Eto SIRE momentalno zwei komaden of SRBIJA  zahvaljujuci tebi Nixie -u i cika Djurici a i meni.Ziveli.:happy64::pivo:

Drago mi je da su preživeli transport poštom. Toga sam se plašio jer su to osetljive sprave, ali ispade dobro.