Jump to content

Stabilisano napajanje za M2Tech vozic


ab

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 48
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

cime se ti bavis u 2 sata nocu... :)

.

Pa stvarno to sto se predlaze je u je osnovi onih malih univerzalnih ispravljaca

jeftin los trafo, tek toliko da radi, greatz, kondenzator i neki regulator?

Onda nema poente ni praviti nista drugo nego uzeti 3 x te regulatore obicno su 1A deklarisani, prethodno proveriti i prikljuciti?

I Radice naravno.

.

nije samo moje ubedjenje i iskustvo ima i drugih

http://tech.juaneda.com/en/articles/articles.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pitam se, da li neko moze garantovati da ce biti zvucnog poboljsanja i zasto? Sa nekim od predlozenih resenja.

 

EDIT: Uzecu u obzir prethodni post kao odgovor na ovo pitanje.

 

ps. kada sam pokretao temu, u uvodnom postu sam imao pretenzije ka predimenzionisanom trafou ali u ostatku upotrebljenih elemenata da se trazi usteda i izuzetak suvisnog.  :)

Izmenjeno od ab-Co-axial
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I? Kako sviri i sta je poredjeno?

Nema klasičnog A/B testa. U pitanju je iskustvo svakodnevnog odlaska na koncerte i imanja/slušanja/izrade/modificiranja stotina uređaja. U mene je sve "custom" tako da ni teoretski nije moguće uspoređivati i davati ocjene. To je za komercijalnu industriju, mene su te faze prošle (a i mnoge na ovom forumu).

 

Možeš posjetiti moju Facebook stranicu za ocjenu "kompetentnosti" ako je potrebna :), na linku je jedan dio opreme u DIY opticaju. Nefotografiranog još puno više (trenutno eksperimentiram sa desetak DAC-ova)......:

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.250850285045302.61854.100003609982306&type=1&l=0a3b8371f1

 

Puno toga je i na onom linkanom forumu, ima i ovdje.....

 

A i "prava istina" o audio industriji ije ponekad vrlo kompromitirajuća pa je neke stvari bolje ni ne znati :) :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...