Jump to content

Parabolis sistem


parabolis

Preporučeni Komentari

Eto,mene i dalje drzi bolest zvana Kimber.

Kako sam i najavio, prezicio sam i Spendor SP2/2 kutije sa kimberom 8tc.

Da ne pisem hvalospeve za zvuk koji sam dobio, (posto se nekima dize i ono malo kose na glavi od takvih izjava),da opalim odmah par slika kako to sve skupa izgleda......

 

IMG_20190914_121729.jpg

IMG_20190915_134129.jpg

IMG_20190915_134126.jpg

IMG_20190915_134024.jpg

IMG_20190914_121743.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

19 minutes ago, zek said:

Jesi li Kimbere direktno zalemio na zvučnike, ili si ostavio buksne.:hmmm:

....lemio za buksne, 4posto srebra lem zica.....

 

...promena na bolje je toliko cujna, da prosto ne veruje covek.....radio sam slicne stvari i sa drugim  kutijama, ali ovako drasticna promena me je ,da budem iskren, pozitivno iznenadila......visoki i srednji frekv opsezi su dobili vazduh i prozracnost, rezolucija jos bolja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, gluv_i_udaren said:

Dobar je Kimber, nema šta. Da te ne trujem onda mundorf folijama, nek uživaš na miru... :)

...nem nista protiv trovanja, samo da je upgrade a ne downgrade......reci kakve mun folije......

 

...zaboravio sam da napisem da sam od istog kabela napravio i naponski kabel, svaki vod  je sirmovan sirmom koji sam izvukao iz antenskog coax  kabela, tu mi jos samo nedostaju kvalitetne konekcija (stavio sam nopalove konektore za pocetak)......promena je takodje vrlo vrlo cujna.....prakticno  imam u zvucnom lancu kompletan Kimber niz, i to od istog kabela - 8TC !!!!  samo  u razlicitim iteracijam.

 

...moja fascinacija Scanspeak-om 2010 jos uvek traje, nije za dzabe legendarni drajver.....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, gluv_i_udaren said:

https://www.hificollective.co.uk/catalog/mundorf-copper-foil-cf17-17mm-width-length-p-7704.html

Umotaš lepo teflon trakom i ajzdravo. Ima tu i čisto srebrena, a i ona njihova zahebana, sa 1% zlata

lepo bogami

kakve su gimnastike oko narucivanja za serbiju ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 5 months later...
1 minute ago, Nesic said:

@parabolis Po kojoj shemi si radio? Original Gain Card nije postojao u verziji sa 3886.

Kupio sam ga vec uradjenog.....ako sam dobro skapirao predjasnjeg vlasnika, majstor je bio Damir aka Apparatus zvani !!!  Kutija je bila od Pass first wata, uradjena fantasticno......trafo od 400kVa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...