Jump to content

Parabolis sistem


parabolis

Preporučeni Komentari

17 minutes ago, parabolis said:

u pravu si,ne pravi se vise, a citam da je zvucno odlcan...pa nesto na glas razmisljam

Moj komšija (father sa onog foruma) uzeo ove i kaže bolje je od Alps Blue kojue je prethodno koristio. Nije skupo, ima raznih vrednosti, ima i duplo jeftinijih.

https://www.ebay.com/itm/192333906700?ul_noapp=true

Idi u prodavnicu pa vidi šte sve čovek prodaje, znam da nije hajend, ali za to treba DACT što je papreno je skupo, a pitanje je da li je toliko bolje, sigurno je trajnije definitivno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, parabolis said:

. . . 

Naim nait 1, kontaktirao sam clana sa upitom za cenu, u zadnjih 2 godine par puta, i uvek isti odgovor, cena prava sitnica , 650e.jos uvek se prodaje:yes3:

. . .

Znaci, spustio je cenu. Fino. :thumbsup:

Cena tog amp-a je tu negde kako se krece po Evropi.

Obzirom da je ovaj primerak po prici prodavca/clana u izuzetno dobrom stanju, pa . . . . hmmmmm.

Da ne pravim sada komercijalni program. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, NIXIE said:

Moj komšija (father sa onog foruma) uzeo ove i kaže bolje je od Alps Blue kojue je prethodno koristio. Nije skupo, ima raznih vrednosti, ima i duplo jeftinijih.

https://www.ebay.com/itm/192333906700?ul_noapp=true

Idi u prodavnicu pa vidi šte sve čovek prodaje, znam da nije hajend, ali za to treba DACT što je papreno je skupo, a pitanje je da li je toliko bolje, sigurno je trajnije definitivno.

Vrtim taki a i mojih par poznanika. Bolje ne tražim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, vladd said:

Pogledati ipak TKD, malo ozbiljniji "shunt attenuator", ako se zeli nesto neprikosnoveno.

A da se ne svajserisu neke merdevine...

daj predlog neki, gde ?  imal u sbistanu da se narucu ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vec par dana sam u pregovorima za jednu divnu spravicu, preamp Linn Wakonda, drzite mi fige, jer ako uspem da je dobijem za novac koji imam, uspecu da formiram jedan lep i uredan ostrvski sistem .....

 

WAKONDA.jpg

LK.jpg

spendor.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Zen Mod said:

samo me interesuje kako ces nalaziti stvari u sobi , od tolike magle

:D

 

:cheers:

eeee, to ne moze svako, a  te Merlinovske tajne se ne otkrivaju tako lako.....samo da prezivim  WIFE atack na moju licnost and personu, za ostale nedace cu lako :wizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Da ispostujem sve pristalice "magle" i "maglovitih gadgeta" :happy64::rasta:, par slicki nove makine....Meridian 551, integralac, trenutno ga koristim u ulozi preamp-a,  koji je iz Meridian-a 501 pozamljen  i tuturutnut u 551, a kasnije ce biti  uradjen i detaljan test samog integralca....pa slikice idu u nastavku

 

 

IMG_20190426_111519.jpg

IMG_20190426_111632.jpg

IMG_20190426_111509.jpg

IMG_20190425_124744.jpg

IMG_20190425_124809.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eh, da.....dal me neka umora savladala ,il nesto drugo, ali mislim da na neko duze vreme odmorim od ,ne dao bog, neke menjaze ili kupovine, nekog uredjaja!!!

sem jedino, mozda malog upgradea dac konvertera, imam dac sa wolfoson cipom 8741 mslm  da je taj , i njegove operacione poj sam zamenio sa bb opa i tu se osetio napredak, ideja je da ubacim bursone, nemam  vremena da se igram sa cevim,il nesto sl, nego brza i jednostavna unapredjenja samog konvertera su za sada pozeljna.....

a ovo gore navedeno svira sa spendor 2/2, lepa kombinacija.....

 

chears !!!!

 

:thank_you2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima tu jos posla oko estetike, okruzenja...to je sledeca stanica, polica neka il sl, kutije izbaciti ili sakriti...nekako........i tako ....

Formula 1, toooo.....nekako je i dalje volim pratiti,bez obzira  na sva sranja koja rade.....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...