Jump to content

Beyma+ScanSpeak+Raal Ultimate referentni studio monitor.


Shoba

Preporučeni Komentari

Ne postoje dva ista uveta. Sva su različita. Fizički -  senzoneuralno - starosno. I to se isto meri.

 

Postoji samo sličan - prosečan i zdrav  (uporedni) slušni aparat kod različitih ljudi srednjih godina - a i on se menja sa starosnom dobi...Odnosno svi  evidentno  gluvimo  =  i na to se svodi ceo ovaj cirkus (bolest) i beskonačna potraga za što boljim zvukom  . Što je neko stariji to mu treba VEĆI (gabarit zvučnika) - JAČI (decibeli) - BOLJI IZVOR (zvuka) .   :buehehe:

 

slazem se. Jednom sam uleteo u tu pricu sa uvcetom da bih ispostovao nekog drugog i nikad vise.

 

Ova tema opet ode u eseje...Meni ne treba vece od ovog sto imam, samo mi sad fali pivo. Vrucina...Da oladim neko...

 

Scan speak ja volim, i dosta citao i pratio o njemu. Taj 15w koji ovde ide u "Referencu" pre bih nazvao Peerless ili Vifa...SS je Revelator ili Illuminator i onda se vodi pod referencu.

 

Zahebite opampove u temu za zvucnike.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Shonne, komentari nemaju veze sa op ampovima, nego sa činjenicama koje su u koliziji sa popualrnim razmišljanjima, pre svega zato što se popularna razmišljanja prečesto odnose na stav "ja to na uvce".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...