Jump to content

Windows 10, Windows 7 i ostala WIN familija


shonne

Preporučeni Komentari

Legalan je win home....takodje sam i insajder jos poodavno,

verovatno neki problem oko samog updatea...

Aj da pitam, jel moze bez MS naloga da se instalira win 10, preview je mogao, gubio sam samo mogucnost Store-a i onih online opcija koje i ne zelim i ne trebaju mi...?

I da li moze odma preko upgradea da odradi clean install?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislio sam da mi sve pobrise sa ove masine i odradi clean install...ali kako da ga odradi ako je sve pobriso :D

Druga opcija je da nakon instalacije 10 odem tamo u control panel pa odradim restore to factory...

 

Hvala Miko, citam PP....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Misliš install na neku novu mašinu koja nije bila insider i nema podataka u MS bazi?

Cek, cek, jel hoces da kazes da ako sam na ovoj masini nekad bio insider,.,.podaci o masini su ko MS-a.,.,iako trenutno ne koristim preview nego legalnu win 7 home, tako da ako nekad odradim clean install sa DVD-a, necu trebati da se cimam oko legalnosti? Tipa, da prvo instaliram ovaj Home da bih upgrade-ovao na 10....

 

Evo mi odgovora iz PP, citat:

"Odradih clean install sa ovim Win10 ESD fajlom koji Mika podelio u prvom postu. Kako sam ja već insider, mašina prepoznata, Win10 aktiviran (nije bilo potrebe za Win7 vratolomijom)."

 

;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svi Vi koji koristite vindovz računare za muziku mogli bi da odradite filjips test i da ga ovde šerujte :wink2:

pre nego što počnete da pričate o razlikama u zvuku između raznih vindovza.

Neka to bude NOVI index merač! Svakako nemate mašine za 3D markove, barem ne za poslednje  :buehehe:

Super ideja a?

 

 

Bez slušalica. Sobni sustav u kojem vrijedi spomena jedino Tannoy Devon + full Win7 "PC za SVE" + ESI Juli@.

Ovo dalje u citiranom niti ne razumijem niti mi je važno. Čak nije važno ni da li sam prošao taj test, ali eto bar imam rezerviranu točku da ju stavim na kraj primjedbama:

6kIqL47.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma @m4rk1z  se bre zajebava  - ne dajte se uzbuditi. upoznao sam ga na proslom FAK-u. cool lik :buehehe:

 

imamo i zlatne usi i ZVER masine  :buehehe:

 

 

Ma kako zajebava???? A ja jedva dočekao da turim pod nos svoj minuli rad! :buehehe:

:cheers: I Mikosoftu** i Markizu! :D

**Mikosoft - copyleft by Nesic :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

na ovoj jednoj (Hackintosh masini) mi je  

22005 MARK with NVIDIA GeForce GTX 770(1x) and Intel Core i7-4790K  

 

Graphics Score 53093 /Physics Score 8541

ploca je  GA-Z97X-Gaming 3 - 16GB RAM  Kingston HyperX Beast 2400 MHz  i SSD od 250 GB  :buehehe:

 

Nemaš pojma šta te vadi, Beast  :wink2:  btw koji je to 3d mark?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bez slušalica. Sobni sustav u kojem vrijedi spomena jedino Tannoy Devon + full Win7 "PC za SVE" + ESI Juli@.

Ovo dalje u citiranom niti ne razumijem niti mi je važno. Čak nije važno ni da li sam prošao taj test, ali eto bar imam rezerviranu točku da ju stavim na kraj primjedbama:

6kIqL47.jpg

 

Svaka čast ZERO! Pc kao izvor i bez sluški, ti zaista čuješ :oke: ...za razliku od nekih kojima možeš i mp3 uvaliti a neće skontati (probao, uradio...) ali pričati znaju...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3dmark11 

 

btw. na ovoj masini slusam muziku ne igram se cesto  :buehehe:

 

...valjda će ti ovo šljakati jer i ovima sa snimka za sada malo cima,trza a bogai i secka  :wink2: možda na 10ci bolje bude radilo?

Već danim planiram da testiram igre u 10tci, ne stižem i btw baš sam pre koji dan pazarijo kingstone...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3dmark11 

 

btw. na ovoj masini slusam muziku ne igram se cesto   :buehehe:

 

ROFLMAO  

pa da, dobar je to pc računar za zvuk, odlična iskorišćenost od čitavih 0,7% :buehehe: a i ssd ti baš pomaže  :character59: nego ...

onaj rezultat iz 11ke je ok mada se to lako da duplirati (ako ti npr.ostao neki rig od kopanja ili sl.) i ako možda imaš 5960x  :notthinking:

probaj 3Dmark basic ili advanced (taj radi i na laptopovima mobilcima pedovima) naročito obrati pažnju na cloud grphix test

znaćeš na koji mislim  :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svaka čast ZERO! Pc kao izvor i bez sluški, ti zaista čuješ  ...za razliku od nekih kojima možeš i mp3 uvaliti a neće skontati (probao, uradio...) ali pričati znaju...

 

Iako je mali OT još ću dodati nešto da se ne stekne krivi dojam.

Test nisam mogao proći odjednom. Morao sam čekati voljni moment i dan sa manjim tinitusom. MP3 test je jako težak. Imao sam dojam da je njihov MP3 u testu većeg bitratea nego što su naveli.

Reverberaciju sam prošao tek kad sam po sobi poslagao jastuke i jorgane. Toliko o akustici prostora.

Inače, ne slušam muziku na taj način! Opustim se i slušam bez obraćanja pažnje na sve ovo iz testa tako da vjerojatno ne primjećujem razliku ako nema direktne usporedbe. Tek steknem dojam sviđa li mi se ili ne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...