Jump to content

Windows 10, Windows 7 i ostala WIN familija


shonne

Preporučeni Komentari

Na pomoćnom HDD-u je već nekoliko dana, zapravo otkad je izašao build 10240. Fino to radi. Brz i odličan odziv ima. Edge zna da zakuca s vremena na vreme. Peglaju ga već par dana unazad, svakodnevna ažuriranja. Biće OK, ne smeju da omanu s ovim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam prošao kroz skoro sve insider verzije, i aktivno sam ga koristio kao glavni OS već par meseci, bilo je bagova, sad su to uglavnom sredili... Ispeglan je sa tehničke strane dosta dobro, mada nisam imao zamerki ni na 8.1, čini mi se da ovaj radi bolje... Vratili su famozni start meni, u malo drugačijem obliku, mada to ni ne koristim...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja takođe sve te verzije probavao. Bilo je problema na početku, kao što reče kolega, ali sada je ok. Meni ipak 8.1 Pro radi nešto brže i imam osećaj da ne pipa HDD dok radi. Od power-on do desktopa na 8.1 treba mu oko 18 sekundi. Na 10 nešto duže, ali se u ovom slučaju prijavljuje na MS nalog... U radu se ne oseća neka razlika, lepo rade oba sistema. Ima lepih rešenja, novina... Zaključak - dobro.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tu verziju 10240 i ja skinuo. Upravo poceo sa instalacijom, pa cu videti kakve novine ima. Nekako mi se cini da mi je 8.1 bio odbojan. Toliko da nisam vise od toga pokusavao. Nadam se da ce 10 da bude ok.

Hvala za nfo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro je ovo. Na prvi klik odlicno.

Jesam gamer ali ne okoreli, tako da od tih stvari ne zavisi puno. AMD je jula vec izbacio verziju drajvera za svoje graficke kartice, tj za win 10.

Veceras, tj ujutru kad zahladi nastavljam sa kliktanjem i upoznavanjem OS.

 

Svidja mi se.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ono što meni malko(više) smeta jeste nemogućnost podešavanja boje titlebarova, već su podrazumevano beli. Zna da zamara, posebno na tamnijoj pozadini. Ima rešenja i za to, ali su nepotpuna. Još samo to i čista 10ka :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Okay. Hvala!
Navikao sam na JRiver, pa makar ne bio najbolji. Za te (meni) sitne razlike u zvuku mi je lakše ostati na playeru koji mi vizualno i funkcionalno odgovara.
I sam sam dobio obavijest da će me obavijestiti kad će mi downloadati W10, pa si sve razmišljam da ne srljam sa instalacijom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...ni ESI jos uvek nije nista izbacio. Polako.

 

 

Pa da! Na to sam i zaboravio! Isto imam Juli@ od ESI 

 

probaj od 8.1 drivere... ako pravi problem restartuj sistem uz disable driver potpisa

Vidjet ćemo dok se prebacimo na w10 (i ako se prebacimo).

Hvala na preporuci.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...