Jump to content

U poseti kod Brke ( Sax -a ) ....... generalna MOTOBIKE tema


BANAT

Preporučeni Komentari

  • 3 nedelje kasnije...

Ne ovaj:

EN.WIKIPEDIA.ORG

 

već ovaj:

WWW.HENRYCOLE.TV

Find out about TV presenter Henry Cole, the man behind The Motorbike Show, Shed and Buried, Find It Fix It Flog It and World's Greatest Motorcycle Rides. Author and record-breaking rider,

 

Ne znam zašto, ne propuštam da ga gledam, možda zato što sam i sam horder... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Dok cekam part five gde ce Alen da prikaze remont pripadajucih jednostavnih `rundshieber vergaser baterie ` , gledam kako je robusno , kvalitetno i precizno osmisljena i napravljena ta vintage Z1-900 masina ,da kod pametnog coveka koji je normalno vozi i odrzava da je i unuci voze ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ono sto mi se zaista dopada kod Alena je bezprekorna cista priprema delova za sklapanje , kao i prethodna detaljna provera svakog dela do u najmanji detalj , ali ono sto mi se ne dopada jeste malo ili nimalo koriscenje montazne masti , tek ponegde kane neku kap ulja sto je po mom misljenju nedovoljno za prvi start tako brzohodne masine ,

to se najbolje moze videti kada je postavljao bregaste osovine gde je trebao dobro mascu da zamasti kako lagere tako i bregove osovina , ta mast ne mora da bude nikakva specijalna , za tu namenu odlicna je recimo neka litijumova zute boje , kao sto je domaca FAM - FOR 2- LPD litijumska za dugotrajno podmazivanje. 

Izmenjeno od BANAT
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...