Jump to content

U poseti kod Brke ( Sax -a ) ....... generalna MOTOBIKE tema


BANAT

Preporučeni Komentari

spremam se psiićki na duboku koncentraciju potrebnu za polaganje , u petak

jbga,30 godina voznje auta , ima to nekih kontri sa skolskom voznjom motocikla,zato potreba za koncentracijom :rofl:

PLPP , PDPP

prestrojilevopazipesaci,prestrojidesnopazipesaci

mislim , ispada da treba da pripazim na babu koja je 5 metara od pesackog - da stanem i uverim se da ona nece jos jedno nedelju dana , pa onda kreni dalje

:rofl:

 

kujmebe,kadd to nisam odradio kad sam imao prave godine .......

 

mda, odradio danas osmi cas,nema vise , kao 20 .

ja skolskiji ne mogu biti , jedino bi se moglo desiti da pocnem stopije i zadnjaka za vreme obuke ..... tako da je dobro sto je zavrseno skolovanje

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sta ja znam, meni je HD precjenjen i nije vrijedan duplo japanca.

 

A sto se tice prehladjenih ledja, to je tako kad se urci i polugo vozi, ja sam upakovan u odjelo stalno. Pre neku sedmicu kad je ovdje opeklo, bilo malo zahebano dok se ne krene a posle skroz OK. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Zen Mod said:

e moji mladunci ........

 

:smesna:

Pa vozam i auto i kamion a bogami i autobus i na kraju i motorin isto godina kao i ti i tek na motorinu moras da vozis pravilno plus da se brines o svim onim sto voze cetvorotockase 30+ godina i da im u viris u glavi i pogadjas kakvu ce sad glupost napravit. Sve znaju i uvijek su u pravu. Nije da mi se nesto brine o njima nego volim svoje dupe a posebno glavu i ono u njoj :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

amajok ninja

mislim -znam ja sta je potrebno za samo polaganje , nego samo kazem da postoje razlike izmedju svakodnevne voznje i skolskih pravila

par primera :

-ocu prc da se prestrojavam uz srednju liniju na raskrsnici kad znam kako i kamioni i avioni i auti prolaze kroz istu,nego cu da zagazim sredinu trake , svestan toga da sam ja mali a svi ostali veliki

-ako treba da napravim polukruzno u raskrsnici , skontam da treba da propustim kamion iz suprotnog smera , vidim da on usporava na crveno ..... e bogami cu da sacekam da on stane a ne da ja ocenjujem da mogu da krenem iako on nije stao ....... ko je od kamiona bezao , zna sta pricam

-odrastao sam na biciklu (u saobracaju i van njega) , bolje vrtim pedale nego sto hodam .... i oduvek vozim neki motor(in) ....... tako da sve sto kazem na racun propisa znaci jednu jedinu stvar .......... cini mi se da deo istih nije pisao onaj ko se dovoljno vozio na dva tocka i ne zna da moras imati cetvore oci , ok - jos cetvorije nego kad vozis auto

najbezazleniji ali ipak dovoljno ilustrativan  primer - kad si stao na stopu i brojao deset,dvadeset,trideset ........

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, Zflazar said:

kAd dođeš u ove krajove? :)

Uskoro ;-)

 

@Zen Mod, ja bogami stanem na svakom stopu ... e sad ne brojim do 500 ali stanem ... Swe je vaspitna ustanova :loleverybody:

A mene na polaganju za A tjerao da vozim brze, kaze vozis motor a ne auto :Flying:

ECO Driving je kriv za sve :loleverybody:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemoj da ih natrtaris direktno na karbove , ,moras imati bar 50mm cevi izmedju karba i takvih filtera , inace ode kriva snage u propas;

 

pogledaj na mom klepetalu kako sam ja uradio ,bas iz tih razloga.......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...