Jump to content

CD player tweak-ovi


Preporučeni Komentari

Problematika nije baš ni jednostavna, ali s vremenom se usvoje neki osnovni pojmovi i zakonitosti. Strpljenja... :)

 

 

Ok bitno mi je da znam da ako tražim čitač/transport nemam šta da gledam dvd jer je inferioran u odnosu na cd plejer koji je superioran, mada opet mi nije jasno zbog buferovanja i onog što je ranije rečeno da većina današnjih cd  plejera ima mehanizam koji se ugradjuje u većinu dvd plejera.

Guglam , guglam :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
zamena opampa 2100 za 2134 pa zatim za, za sve ostale...     da li se čuju razlike?

 

 

meni OPA2134 zvuci najbolje. ali zavisi i sta ide pre njega i posle njega  :buehehe:  odnosno kakva je izvedba i kolo pre i ulazni signal - gain - chip .

 

koliko ima kondova ba na putu signala (najbolje da ih nema) - kakvi su kondovi - da li je u pitanju zvucna kartica ili maticna ploca. (drajveri )

 

uglavnom  slusam kuci slusalice zabodene direkt na 2134 i to  90% vremena a evo na cemu http://www.diyaudio.rs/topic/1044-pc-kao-izvor-zvuka-tema-mk-ii/page-42#entry209183

 

alergican sam postao na CD/DVD uredjaje. :wavecry:  samo fajlovi sa solid state drajvova me  zanimaju kao izvor/zapis  zvuka/slike. :wild:

 

e sad... razlika izmedju OPAMP-ova je kao izmedju 2-3 vste vina - ukusi su razsliciti - odnosno ushi zu razlicite :my2cents:  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...