Jump to content

Apple EarPods slusalice iskustva?


Okibokis

Preporučeni Komentari

Beats by Dre

ne znam sta je kvalitetno u bilo cemu sa natpisom Beats by Dre ali ukusi su cudo.

ja opet pokrecem akciju protiv tamponcica ali me niko ne shvata ozbiljno. glede zdravlja samo...

sto se tice zvuka svi tamponcici su 'carevo novo odelo' mnogo naduvanog basa, mnogo visokih ali bez sustine, pardon sredine

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 37
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

 

Hvala Skrsticu,pomaze sve jer se u zelji za boljom prodajom prevarilo par proizvodjaca da da kvalitetne sluske uz njihove skuplje modele,recimo i HTC je uzeo od Beats by Dre.Tako da je to popularniji nacin da se dodje do iole kvalitetnijeg zvvuka za male pare.Naravno,ja cu da probam i jedne i druge.To je ipak potrosna roba i ne treba ulagati kao u zvucnike recimo.Hvala jos jednom.

 

 

 

Slušalice koje dolaze uz HTC Dr Dre modele su bulja, da prostite.

Cela mudrost ješto su uvalili osrednje do jadne slušalice a na telefonu postoji opcija, nešto Beats Dr Dre ili slično, koja pokrene custom ekvilajzer za te slušalice koje i dalje zvuče njanjavo.

 

EDIT: Mislim na HTC brendirane slušalice koje dođu uz HTC beats telefon.

 

Što se Dr Dre slušalica tiče, nije ono ni toliko loše (nisam probao bubice, samo ove preko glave) ali je odnos cena/kvalitet jadan. Može za tu lovu i mnogo bolje.

 

Ja se držim svojih AKG K450, dobile nove jastučiće i frišak kabl (4. ili 5. po redu)

Izmenjeno od ManicP
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

CX 300-II Precision Black 

CX300IIPrecisionBlack_hires.jpg
 
http://de-de.sennheiser.com/noise-cancelling-ohrhoerer-ear-kopfhoerer-cx-300-ii-precision
 
danas stigle. usviravam upravo i slusam. ove sluske su majka. "slucajno" uzeo.  
 
mislim da moje  velike AKG K 701  nemaju ovakve detalje, separaciju i bass (ili su tu negde sa bass-om) :respect:
 
EDIT:
evo menjam - jedne , pa druge ...
 
bokte sta je ovo.   :unbelieveble:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 months later...

Kupio kceri ipod nano 6. Simpaticna spravica. Ima svasta nesto a najinteresantnije je da se neverovatno dobro cuje. Pa me kopka da li obicne slusalice mogu da prikljucim ( senhajzer hd650)?

1 da li obicne slusalice mogu da se prikljuce na uredjaj predvidjen za bubice?(elektricna kompatibilnost)

2. da li smeta sto obicne slusalice imaju tropolni banana dzek a bubice cetvoropolni?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ispade da su ovo najbolje sluske koje postoje za Svabe :

 (100 Sehr Gut -Noch keine negativen Nennungen)

 http://alatest.de/testberichte/kopfhorer/audio-technica-ath-msr7/po3-210440887,74/

 

 

 

Frequency Response 5-40,000 Hz

 

Izgleda da stvarno zivim u zabludi. Sta mislite koje slusalice sledece kupujem ?   :notthinking:  

ako zelih opasno dobre slusalice, a da budu senhajzer, nabavi (ako mozes) hd424.

 

slusao sam razne, skuplje, lepse, a bolje nisam.

 

jedina mana im je sto su 2KOhm, pa klasicni preamp otpada.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kupio kceri ipod nano 6. Simpaticna spravica. Ima svasta nesto a najinteresantnije je da se neverovatno dobro cuje. Pa me kopka da li obicne slusalice mogu da prikljucim ( senhajzer hd650)?

1 da li obicne slusalice mogu da se prikljuce na uredjaj predvidjen za bubice?(elektricna kompatibilnost)

2. da li smeta sto obicne slusalice imaju tropolni banana dzek a bubice cetvoropolni?

mislim da su HD650 300 omske slusalice dok vecina uredjaja namenjenih za bubice su verovatno za 50 omske slusalice

standarne slusalice/bubice su tropolne, dok bubice sa mikrofonom imaju i taj cetvrti pol

milsim da su kompatibilne sto se tice slusanja muzike

ako gresim neka me neko ispravi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...