Jump to content

shigaclone


neskor

Preporučeni Komentari

1 hour ago, vladd said:

Pipkanje je za male decake.

Veliki to rade sa razumevanjem.;)

Vladd

 

Shigaclone radi i zvuci kao popizdaveo

na stranu socijalna strana price - da te zanima , znao bi i zasto i kako da izvuces max. iz koncepta

ako te ne zanima , onda ne pačaj

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zanima me zato sam se i obrecnuo na mistiku velikih radova.

Sto ce reci nista. NAda, njente...

A raja to radi i u kutijama sa 3d printera, pa su prezadovoljni.

Glavni savet, kupi pet mehanika pa probaj pet opcija??

Pa ako treba da visim na forumima gde je normalna diskusija, a ne mistika, no problemo...

a nemam ni kuma da pipa umesto mene.. :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

koliko te zanima - kao socijalna pojava ili kao projekat per se ?

 

ako te zanima kao projekat , imas citanija po netu koliko hoces - datasheets svih chipova , primeri ( i smesni i poucni) kako su to vec radili

saznas sta ti treba , uradis ako hoces da uradis , pa i predstavis ovde ako ti je do toga

a ako te zanima cisto kao socijalna pojava ......... odvadi malo

ovo jeste socijalni milje , ali je prvenstveno tehnika na tapetu

a ako krenes preterivati sa ispravljanjem Krive Drine , pretvaras forum u Drinu ....... a to mi se ne bi svidelo

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 5/19/2015 at 12:46 AM, grau said:

kod doktora je machinorijev komad

eh ......

 

da je Doktor znao onomad , bacio bi ga kroz prozor

taj je napravljen od primerka (radijona) koji sam ja ustupio Machinoriju ...... kad sam odustao od projekta

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

46 minutes ago, Zen Mod said:

eh ......

 

da je Doktor znao onomad , bacio bi ga kroz prozor

taj je napravljen od primerka (radijona) koji sam ja ustupio Machinoriju ...... kad sam odustao od projekta

:smesna:

Hbte,

sta ce covek sve saznati ovde na forumu. Vi''s ti @machinori-ja, cime se on bavi. Ni rec mi nije zucno o tome. :)

 

Dakle, salu na stranu.

Shigaraki klon koji je kod mene, evo, par godina, radi odlicno. Pisao sam tamo vec po temama.

Meni radi sa Audial The Model Rogicevim DAC-om.

Kao neko kome je vinil na prvom mestu ovaj kombo je pun pogodak i meni zaista ne treba vise.

DAC ima cak i USB (:rofl:) tako da ga povremeno i prikacim na ASUS kucno/poslovni laptop kada zelim da preslusam nesto sto nije obljavljeno na vinilu, nesto od ove novije produkcije (mmcuim ).

 

@vladd - mozes od mene dobiti na slusanje nedelju dana i ovaj Shiga klon, a i Audial cisto da dobijes nekakvu sliku kako ovaj CD transport kada ga otvoris izgleda "prazno", a tako dobro svira. Znaci, podrazumeva se i da ga otvoris, posmatras, meris, slikas . . . . zaista nikakav problem.

Ionako mi je @machinori dao dozivotnu garanciju. :smesna:

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vazi, HVALA, cim zavrsim zapocete poslove(inace je rasplinjavanje nesto od cega sam na odvikavanju :) ) , da se prekoredno pozabavim sa tim, ne planiram da rumunu dam 600 evra za kompletic, ili minimum 160 za ono sto nudi, da bi to bio nekakav "diy".

Bice dovoljan jedan vikend, naravno uz maksimalno izbegavanje otvaranja i cackanja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je isto puno da dajem više od 150-200e za transport koji će mi stajati većinu vremena. 

Ono što je interesantno, SPDIF izlaz sa Sony br playera bolje se čuo nego usb ulaz u youngu ili preko  hiface 2.

Zvuk ima neki drajv i širinu kakvu nisam uspeo da dobijem preko usb-a. Verovatno da noviji usb-SPDIF konverteri bolje odradjuju posao. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...