Jump to content

AK4490EQ


silentbob

Preporučeni Komentari

Zar ne može preko usba da se uploaduje?

 

JLSounds ne.Neki drugi Xmos  mogu.Probao

Ajd da jos  potrazim po Nisu pa  ako ne nadjem onda.Hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li ti je rekao kojim softverom ćeš odraditi programiranje?

 

PonyProg ima pomenuti chip u bazi:

 

86455af.png

 

Kao i ProgISP:

 

3b1a391.png

 

CS pin bi trebalo da bude reset. Treba proveriti, kao i to da li USBASP može da radi kao SPI.

Možda i može ovim programatorima navedenim da se odradi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne treba, samo dovedeš napon pločici i spojiš odgovarajuće pinove PCB-programator. Nađeš neki softver za programiranje. Pogledaj uputstvo koje je zakačio sir.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

JLSound dac plocica ima kontroler kojim moze da upravlja dac-om, promena filtera, volume i ostalo. Na lcd modulu su samo tasteri i displej.

Pitao ga ja u nadi da je kontroler na toj ploci pa da ga koristim za moj diyinhk dac.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo problemi sa estetski prihvatljivom montazom displeja .Ne svidja mi se kad ceo displej izadje  iz proreza pa se vide one dve metalne linije ispod. Treba neki pleksi ofarban svuda a farba da nije nanesenja na delu gde je samo LCD ekran. Recimo kao ovaj moj  Tojfel:

718yKW24IeL._SL1300_.jpg

Nije ni to neizvodljivo ali komplikuje. Pleksi je ofarban sa unutrasnje strane pa spojlnji deo daje utisak visokog sjaja.

Mada imam neki Swisscommov TV box koji bi estetski i po velicini bio idealan. Ima i tastere i displej i po velicini odgovara. Ako pravim sledeci  DAC sa AK4490 i bez lampi onda moze i displej.

tv07.jpeg

 

Mada displej moze samo da unosi smetnje.

Ja bih  ga izbegao. Proveri samo da li je neophodan za setovanje moda rada za  AK4490.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...