Jump to content

FAK 3 (švajserbal 2015) ....18-19.07.2015.


stein

Preporučeni Komentari

Kam gi foto reportaža?

 

Има код мене нешто. Нажалост, могао сам да останем само пар сати због породичних обавеза. И пут од пет сати до Македоније је трајао укупно десет сати због разно разних застоја и саобраћајних несрећа по путу. Ја и друг смо имали среће па нисмо били део ниједна од ових, али смо се прописно измрцварили до Скопља.

 

Убијен сам - слике најраније сутра поподне.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sjajna atmosfera - bez obzira sto je bilo na 40c + . Ja sam poneo kupace pa sam se rashladio par puta u Savi i ublazoi svoj subjektivni :o osecaj vrucine od 60c

Rostilj je bio fascinantno pripremljen od strane nadleznog lica :) a pivo se pilo u ooogroomnim kolicina zbog rehidriranja organizma usled tropskih vrucinaa

Pozdravljam sve ucesnike sa FAK a .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.............. :) a pivo se pilo u ooogroomnim kolicina zbog rehidriranja organizma usled tropskih vrucinaa

 

 

Shule pripazi se da ne prećerash.

 

U lepim smo godinama,a alkohol i vrelina shire krvne sudove do u pizdu m.

 

E onda roknesh u ladnu Savu koja ih sprchi i budne tino-nino itna i prisedne ti schwaiser ball.

 

:oldtimer:

 

Imal kakijeh swidza ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bilo je dobrih shvajsjeraja ali komentari za zvuk bi bili bzvz jer je soba u kojoj se sve to desvalo akusticki losa. Super fi i bokioo7 su imali najvise energije da prezentuju komponente

Super fi je bio dobar domacin u kucici br 2 na Savi i ugostio mene i Saleta bukioo7 sa dobrim kupanjcem. UUsput smo se informisali o njegovom VEOMA respektabilnom sistemu sa Bowersom 800 ili 802 daimond , bem li ga koji je od ova dva , udarilo mi pivo u glavu i prosirili mi se krvni sudovi na onu vrucinstinu pa sam morao da pazim kako ulazim u vodu

post-719-0-72852500-1437309466_thumb.jpg

post-719-0-45396800-1437310006_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lepe su slike sa smotre tehnike, cenim da je većina iz ergele Stein, Zen, 2a3, SuperFi, ManicP. Boki007 grejalice ne vidim na slici a u digitaliju se ne razumem.

Ako ostane sličan odnos tehničkog preimućstva i za 2016 godinu, da li mogu da predložim sledeće:

 

FAK 004/16 oko 43° geografske širine gde bi Jug prikazao tehničku i ljudsku nadmoć ili

 

FAK 004/16 oko 45° geografske širine gde bi Banaćani prikazali organizacionu nadmoć i neizvlačenje sa manifestacije???

 

napr...

 

http://restorantrofej.com/smestaj.html

 

ili

 

http://www.hotelsibila.com/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo i ja stigao kući. Toliko je bilo... druženja da sam na jedvite jade uspeo da napravim samo jednu sliku mobilnim a fotoaparat nisam ni angažovao, iako sam ga poneo. Klopa odlična. Društvo nadmašilo klopu. Nisam ovoliko jeo, ima od poslednjih svatova... Velik zajeb oslanjanja na to da će neko drugi poneti neki izvor (CD/DVD plejer na primer) uspešno implementiran. Gramofona nula. Solid State A klase mislim da je možda bio jedan amp, osim ako je Hafler to. Onda bi to bilo dva komada. Ako još jednom, neko odavde (član ovoga foruma), ovde ili negde drugde izjavi da je ovo forum izrazito/izričito naklonjen Pass-ovim konstrukcijama ili da se iste nekorektno favorizuju na štetu drugih konstrukcija, ili nešto o tome ili u tom smislu , potrudiću se da besplatno i bez ikakvih troškova i ugovorne obaveze dobije ceo jedan 24-mesečni ban.

Bili nam gosti iz Kikinde sa nizom zanimljivih uradaka...

 

Akustika prostora je bila taman dovoljno dobra da može da se čuje neka razlika između pojedinih/pojedinačnih zvučnika/pojačala/kombinacija, ali ne i dovoljno dobra da se može izvršiti bilo kakav ozbiljniji slušni test sa fer procenom/ocenom kvaliteta neke komponente/kombinacije.

 

Obradovalo me što su moje klip-klap budžet kutije sa Fostexima imale sasvim korektan performans (nisam se načisto obrukao sa sve Fostexom) a za ostalo nemam nekih posebno pametnih komentara vrednih pažnje šireg auditorijuma. Istom jedino mogu da kažem da samo mogu da se sada jede što nisu došli (hteli ili mogli doći)

 

A sad idem da se otuširam i odmorim. Dosta vala...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam stigao kod prijatelja u Beogradu, trenutno se odmaram u hladu klima uredjaja i prepricavam Fak! :) Bilo je super, prilika za upoznati ljude, a sprave su samo sprave, bile one od peska ili stakla! ;) Steta za one koji nisu dosli...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lepe su slike sa smotre tehnike, cenim da je većina iz ergele Stein, Zen, 2a3, SuperFi, ManicP. Boki007 grejalice ne vidim na slici a u digitaliju se ne razumem.

Ako ostane sličan odnos tehničkog preimućstva i za 2016 godinu, da li mogu da predložim sledeće:

 

FAK 004/16 oko 43° geografske širine gde bi Jug prikazao tehničku i ljudsku nadmoć ili

 

FAK 004/16 oko 45° geografske širine gde bi Banaćani prikazali organizacionu nadmoć i neizvlačenje sa manifestacije???

 

napr...

 

http://restorantrofej.com/smestaj.html

 

ili

 

http://www.hotelsibila.com/

 

 

Možda sam 'vako smoren nešto propustio, ali ni ovde, kao i na većini inače predivnih i atraktivnih lokacija, ne vidim na sajtovima neke prostore gde bi se muzikalije mogle ponabacati za prikazivanje/osluškivanje?

 

Ono što sam našao sa takvim prostorima su uglavnom cenovno papreno začinjene lokacije hotelskog karaktera a to mislim da nam je em skupo, em nema prostora i za relaksirano druženje... Duplo golo, rekao bih...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...mda...u Sibili dvokrevetna soba sa doručkom 1800 RSD po osobi... papreno, nema šta...sem ako ne doplatiš još 550RSD da samom sebi prduckaš na uvo nakon teško 'rane...

 

Bitno da ste se lepo proveli, a moja neka vizija potencijalne organizacije dogodine bi bila da se par soba/i/ili apartman zakupi/nagodi u lokalu kao showroom, em bi bilo klime, wifi-a, terase, od tice mleko, pecaroških mesta, štagođ na izvolte...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

stigoh

 

SFi nastavi dalje , posle 1L ladne vode

 

Insides stigao (lepo kuci) , vec skidam 1G5 vizualija koje je zabelezio

 

kad skinem isto i prilagodim za web, javljam se

 

meni bilo dobro , kudosi zasluzenima kasnije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.zenmod.in.rs/my-people/diyaudio-rs-fak-2105-festival-audio-konstruktora-audio-constructors-festival/

 

za sada , pretpostavljam da cu jos editovati post i dodavati sto mojih nekoliko fotki ........ sto nekih vasih ( ako dobijem dozvolu)

 

Bilo mi drago da vidim drugare koje do sada nisam video in vivo (ili se bar ne secam :rofl: )

 

Bilo mi drago da sam video Sync-a  , (ajd' i oficijelnog Forumskog Leachera , pride)

 

Bilo mi krivo sto je InSides morao brze da ode no sto je dosao

 

Bilo mi zao sto je Kan042 dobio vest da mu je poginuo prijatelj u saobracajki

 

Bilo mi drago sto su neki presli granice da bi dosli

 

Bilo mi drago sto je SuperFi uspeo da dodje iz treceg puta

 

Bilo mi krivo sto ne bi Mikorista (cija sam leva smetajuca ruka ) ali mi bilo i drago sto mu nije Vrujce u Vrujcima

 

Bilo mi krivo sto nas ne bi vise , i onih sto su rekli da ce doci pa ne mogose , i onih sto nista nisu rekli

 

elem , za nekih 36h bilo mi mnogo i nedovoljno ........ sto ce reci - trebalo bi i cesce .........

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...