Jump to content

FAK 3 (švajserbal 2015) ....18-19.07.2015.


stein

Preporučeni Komentari

okarcherovao rostilj , isproveravao WOT , spremio kartonazu , sad ce nosim brikove u zamrz , cuo se sa SFijem  (triput) .......

 

bem ga , vreme je za papir i olovku ......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napomena:

 

rostilj koji donosim je MarijaTerezijanski tučani OLT Osijek , velicine resetke (odokativno ) dobar pedalj sa dva i po

 

ne bi bilo zgoreg da se ponese jos jedan (lako prenosiv) , pa makar cucao u gepeku

 

da li ce ovaj moj biti dovoljno velik i brz zavisi od vise faktora - trenutno ipak nesaznajnog broja prisutnih , kao i opsteg ocekivanja brzine pecenja .......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja cu poneti 3m zvucnicke, ZFLazar rca i Simplicius XLR interkonekte, balansirani razdvojni trafo koji ima 8 uticnica, par mreznih kablova, amp, stalke i zvucnike (modifikovani Dynaudio Audience 42)  te wot. Nisam stigao AYU...tako da izvor nemam.

 

Bilo bi cool kad bi neko doneo origjigji Dynaudie 42 da  vidimo koliko sam skenjao zvuk :-)

 

Ponecu rostilj resetku i par cigala te ugalj. Nisam stigao meso, al kupicemo usput. Ocekivao sam malo veci odziv al hebi ga...bar drugarima iz Beograda ne bi trebalo da je problem a opet...ja sam zadnji koji treba da pridikuje, meni je prvi put :-)

 

 

Vidimo se!!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hebiga, i ja pukoh, odosmo na porodični odmor... Borkovačko jezero. Neću čuti te ampove i Saba zvuje i ... al ću plivati sa ženicom i pecati sa sincom... Uživajte. :wavecry:  :wink2: (obići će me i svaja tamo...;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja cu poneti 3m zvucnicke, ZFLazar rca i Simplicius XLR interkonekte, balansirani razdvojni trafo koji ima 8 uticnica, par mreznih kablova, amp, stalke i zvucnike (modifikovani Dynaudio Audience 42)  te wot. Nisam stigao AYU...tako da izvor nemam.

 

Bilo bi cool kad bi neko doneo origjigji Dynaudie 42 da  vidimo koliko sam skenjao zvuk :-)

 

Ponecu rostilj resetku i par cigala te ugalj. Nisam stigao meso, al kupicemo usput. Ocekivao sam malo veci odziv al hebi ga...bar drugarima iz Beograda ne bi trebalo da je problem a opet...ja sam zadnji koji treba da pridikuje, meni je prvi put :-)

 

 

Vidimo se!!!

 

Nazalost nemam 42 - ku  fabricku ,   videcemo sta si uradio sa svojom  , donosim Dynaudio Contour 1.3 pa ga kleshuj sa njim 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...derao se roštilj, rakija, pivo, dynaudio...

:D

 

Atmosfera je bila odlična. Šteta što nismo poneli peškire na slušanje - slušaonica je tako klimatizovana da smo imali pravu saunu uz milozvuke forumaških sprava.

Meni drago što sam bio i video poznate face još od Vrdnika.

 

Ipak, čini mi se da bi ovo trebalo da bude poslednji FAK u Boljevcima, sem ako ne mislimo da iznosimo sisteme napolje na livadu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...