Jump to content

DIY pojačala ...... izborno Babelfish J Mini , a posle ko zna


progster

Preporučeni Komentari

Prvi maj je nekad bio praznik radnika, sad radnika nema pa je praznik nerada, ja volim da ga provedim radno. :P
Staviću neke bolje konektore i terminale, eventualno neke više stopice pošto su ove malo više od 10mm...

Radi, brum je nestao, šum se čuje kad se približim uz visokotonac, tako da je operacija uspela. :)

Molim sve prisutne da ne napuštaju svoja mesta, predstava tek počinje. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

šum se čuje kad se približim uz visokotonac

 

Ako to isto ne čuješ tamo gde inače sediš dok slušaš muziku, nije bitno.

 

(a da nema radnika, ne bih se baš složio, ali nije tema) Dakle, srećan ti praznik, provedi ga radno ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne čuje se ništa osim muzike. :)

Uspeo da završim pojačalo u manje stranica nego ti cirklotron. :P

Ma ima radnika, nisam hteo nikoga da prozivam, izvinjavam se, ali je stanje u državi takvo da ih je sve manje. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 years later...
  • 1 month later...

      Ovih dana isčitah temu. Jako mi je interesantna, jer je vidim kao jednu od  opcija i sledeći korak koji bi mogao napraviti u ovom hobiju. Posebno mi se svidja što pored teoretskog dela ima dosta caka iz zanata koje je autor otkrivao na svom putu, zahvaljujuči iskusnijim članovima foruma.

     Treba mi još teorije da isčitam pa se nadam da na jesen naručujem pločice od Zena. Imam i neke elektroničare u svom okruženju pa ću njih da davim ako nešto zahebem.   

     Malo mi je ostalo nedorečeno da li je na kraju autor uspeo da reši i kako problem sa brundanjem.Stoga imam jedno pitanje  da li je moguć uzrok brundanja transformator jer mi se čini da je autor sam dodatno namotavao neke sekundare, pa da se tu potkrala neka greška. 

U fazi sam čitanja o napajanjima pa mi je tu fokus, ne zamerite i slobodno ignorišite ako je pitanje glupo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...