Jump to content

potraga za moćnim zvukom


TITO

Preporučeni Komentari

ja kolko sam s'vatio tile hoće da se otvori 10 soma al za ceo sistem

a bio bi srećan i da sve završi sa upola manje para.

jel ne grešim tiki?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Druže Tito dobro bi došlo malo informacija o sebi da izneseš....šta imaš trenutno od opreme, tj na čemu sada slušaš i šta si probao/čuo do sada u životu i da ti se dopalo...onako da se upoznamo...staviš neku sliku svojih uredjaja i tako to...malo da se opuste ljude i da znaju s kim pričaju tj komuCiniraju ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ufff, ala ste me dočekali na nož.Jako veliko nepoverenje vlada ovde na forumu.Ja lepo potražim savet većih poznavaoca od mene,a ono šta dobijem? Dobio sam 5 stranica napada,a nigde saveta i predloga.Znači da gubim vreme na pogrešnom mestu.Sve sam ubeđeniji daću otići odavde pre nego što sam došao.Samo mi nije jasno da li vi ovako dočekujete svakoga na ovom forumu ili ste se jako opekli ,pa zato i imate ovakav ratoborni stav? Ništa onda,ja se izvinjavam na mom prisustvu i odoh da se malo raspitam na nekom drugom mestu kako da potrošim novac ,a da ne pogrešim.

"SMRT FAŠIZMU,SLOBODA NARODU!"

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ufff, ala ste me dočekali na nož.Jako veliko nepoverenje vlada ovde na forumu.Ja lepo potražim savet većih poznavaoca od mene,a ono šta dobijem? Dobio sam 5 stranica napada,a nigde saveta i predloga.Znači da gubim vreme na pogrešnom mestu.Sve sam ubeđeniji daću otići odavde pre nego što sam došao.Samo mi nije jasno da li vi ovako dočekujete svakoga na ovom forumu ili ste se jako opekli ,pa zato i imate ovakav ratoborni stav? Ništa onda,ja se izvinjavam na mom prisustvu i odoh da se malo raspitam na nekom drugom mestu kako da potrošim novac ,a da ne pogrešim.

"SMRT FAŠIZMU,SLOBODA NARODU!"

 

Pusti bre te priče, što ne uzmeš Nešićev 12B4A preamp? Bolje a jeftinije nećeš nigde naći a još i dobro izgleda!

:acute: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo mi nije jasno da li vi ovako dočekujete svakoga na ovom forumu ili ste se jako opekli ,pa zato i imate ovakav ratoborni stav?

 

Ovde ima na žalost istine, ima ex-članova koji su dosta puta uzurpirali rad foruma i uneli zabunu, pa odatle nepoverenje.

 

 

kako da potrošim novac ,a da ne pogrešim.

 

Ako hoćeš top quality diy uređaj, boljeg mesta kod nas od ovog foruma nema... samo da se još malo raspričaju ovi što znaju. A zna uglavnom većina.

 

Zaista, pretpojačalo koje nudi Nešić je top diy kvalitet (ali da se ne ponavljam više).

 

JBL serije nikoga nisu ostavile ravnodušnim. Morao bih da dodam još i Scan-Speak (onaj sajt što je preporučio Shonne, 10000% sam siguran da ogromna većina projekata koji su onde objavljeni su 2-3 puta jeftiniji za napraviti u diy varijanti, nego kupiti komercijalu, a zvuk je isti, ako ne i bolji od komercijalnog zvučnika).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ufff, ala ste me dočekali na nož.Jako veliko nepoverenje vlada ovde na forumu.Ja lepo potražim savet većih poznavaoca od mene,a ono šta dobijem? Dobio sam 5 stranica napada,a nigde saveta i predloga.Znači da gubim vreme na pogrešnom mestu.Sve sam ubeđeniji daću otići odavde pre nego što sam došao.Samo mi nije jasno da li vi ovako dočekujete svakoga na ovom forumu ili ste se jako opekli ,pa zato i imate ovakav ratoborni stav? Ništa onda,ja se izvinjavam na mom prisustvu i odoh da se malo raspitam na nekom drugom mestu kako da potrošim novac ,a da ne pogrešim.

"SMRT FAŠIZMU,SLOBODA NARODU!"

mislim da si ti više za onaj drugi forum, ime mu se ne spomenulo :buehehe:

mani se ti forumskih savetovanja oko trošenja TVOG novca, jer ako  možeš da odvojiš 10k evra za muziku idi lepo kod ranka u 4audio i sigurno će ti sklopiti babarogu za tvojih 12 kvadrata. tebi ostaje samo da pojuriš neki trakaš

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...