Jump to content

Igre koje volite


Preporučeni Komentari

Sa Barbarian udarao sa sekirom ko lud, zanimao se dok nisam poceo da idem u realms...da otvaram one poklone. Kad su 'decica' pocela da mi salju invite, gde po cm predjenih dobijam rank, i padam ko pokosen a oni se setaju ko od sale, prestao sam sa tom igrom 😁🤗

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Niko te ne tera da igras sa cheat-erima i sociopsihopatama ( imao slicno sikustvo jos sa Diablo 1 kada su se u duelima sa virtuelnim protivnicima odsecale usi. Jos tada shvatio da to nema poentu ).

Igras solo i kada izgustiras cekas novu sezonu ( koju takodje igras solo, bez ulaska u Realm i susreta sa drugim igracima ).

Uzivancija je sa sklapanjem set-ova, sa kombinacijama skilova aka vestina. 

Ne znam, meni to nikada u potpunosti ne dosadi.

 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^
Naravno i sve jasno.

Govorio sam o "starom" Blizzard-u iz njegovog zlatnog

vremena Wow ( sve do one nesretne pande, tj. sa Frozen Tronom kao nečim što su poslednje čestito izbacili ).

Ako ćemo da idemo u " sitna crevca", IMO je bolji Diablo 2 od Diablo 3.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je najbolji Diablo 1 :D

Zašto, zato što nema gomila skilova, nego imaš mač i običan udarac mačem ili strelom, pa očisti dungeon sa tim. Kako se bužiš, udarac će biti jači ili brži. Takođe, dungeoni su bili mali ali vrlo teški tj gusto napakovani. A u diablu 2 i 3 samo trčiš po beskonačnim livadama ili lavirintima ko kreten.

Diablo 1 je imao i super itemizaciju. A Diablo 2 je imao super buildove za heroje i one rune word iteme. Samo nije bilo reseta za build (ili su ubacili mnogo kasnije) tako da ako od početka ne znaš koje talente da stavljaš, nikad nećeš moći da budeš jak kasnije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

28 minutes ago, Doktor said:

^
Naravno i sve jasno.

Govorio sam o "starom" Blizzard-u iz njegovog zlatnog

vremena Wow ( sve do one nesretne pande, tj. sa Frozen Tronom kao nečim što su poslednje čestito izbacili ).

Ako ćemo da idemo u " sitna crevca", IMO je bolji Diablo 2 od Diablo 3.

Samo kad se setim Diablo 2 kad sam prvi put igrao...kakav je samo to uzitak bio. Iskreno ja volim taj serijal, samo ne volim preterivanje. 

Cekamo mother i 4 deo 💪

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što se mene tiče

STORE.STEAMPOWERED.COM

EVERSPACE™ combines fast-paced combat with roguelike elements, great visuals and a captivating story. It takes you on a challenging journey through an ever-changing, beautifully crafted universe full of surprises. Shoot, craft and loot your way to victory while the odds are stacked against you.

a i to jako retko.....

Imam još neki space simulator....:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

@Doktor

WWW.KITGURU.NET

Blizzard has been making good progress with Diablo 4 this year. Not only did we finally get a gameplay trailer back at E3, but the development team has also been posting monthly updates on the game's progress. This month, the company...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Mnogo se to odužilo. Čak i previše za ultra verne fanove.

Srećom, Diablo 3 izbacuje redovno nove sezone ( atm je sezona 27 ), tako da . . . .  :jump:

Uz D3 igram da odmorim moždane hemisfere i Rapala Fishing Pro. Stara, dobra .... lek protiv stresa svakodnevnice. :coffee:

 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 months later...

Recommended Requirements

  • OS: 64-bit Windows 10
  • Processor: Intel Core i5-4670K or AMD R3-1300X
  • Memory: 16 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD Radeon RX 470
  • DirectX: Version 12
  • Storage: SSD with 45 GB available space
  • Internet: Broadband Connection
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@shonne iskao, pa evo prvi utisci :

Odusevljen sam ! Diablo 4 u ovih par sati vise lici na Diablo 2 nego na D3 sto je dobro za HC fanove "dvojke".

Do maksimuma su sada uradili Skill Tree - ima tu nesto iz Witcher 3 nersto iz Diablo 3, ali generalno ovo IMO sasvim dobro izgleda.

Ima vise tih RPG detalja, dosta price, side quest-ova, naravno price se mogu skipovati.

Odoh da nastavim sa igrom . . . . a da  nekoliko skrin shotova da vas nalozim da i vi skinete Beta i probate ovaj vikend.

Vredi ! :BeerMugCheers:

P.S. a da , igram Necromancer zensku - Havarija. :jump:

d1.jpg

d2.jpg

d3.jpg

d4.jpg

d5.jpg

d6.jpg

d7.jpg

d8.jpg

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...