Jump to content

Preporučeni Komentari

• 3 nedelje kasnije...
  • Odgovora 1.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

Morao sam 

Eh, Miko, Mandalorijanci se spominju još u stripovima iz osamdesetih, ali iz novije istorije, očigledno nisi igrao najbolju star wars igru Knights of the old republic iz 2003., a  negde uz to odlično

Posle skoro pa jednomesecnog samoinicijativnog samoban-a, provociran na drugoj temi, evo me ovde, gde mi je i mesto uz moju omiljenu temu " Trenutno na gramofonu ". Elem, da sa malom zadrskom odg

Postovane slike

Kako smo? Nismo dobro, mamu ti jebem.

ff-the-family-1-1280x720.jpg

mreže se zapalile - za i protiv, svaka šuša je postala upućena u režiju, pa nešto doserava.. fali im kontekst kažu.. SM je bio zločinac, a to se, kako vele ne vidi dovoljno.. kažu da je prikazan kao čovek.. pa i zločinci su ljudi.. film, serija i sl, ne mora nužno da bude politički pamflet.. od konteksta je zafalila informacija o ispunjavanju naloga za hapšenje koji je oročen na 01.04. dali ga finansijeri velikog oktobra.. ali takav kontekst nije popularan

dobro je što je serija snimljena, ne samo zbog Borisa i Mire koji su još jednom pokazali zbog čega su veliki, nego zbog rušenja totema na svim stranama

u poslednje vreme me ne zanima šta Biljana Srbljanović smatra, ali ovaj tekst je OK:

https://javniservis.net/komentar/biljana-srbljanovic-nismo-dobro-mamu-ti/

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
  • 1 month later...
  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...