Jump to content

Preporučeni Komentari

• Odgovora 1.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

Morao sam 

Eh, Miko, Mandalorijanci se spominju još u stripovima iz osamdesetih, ali iz novije istorije, očigledno nisi igrao najbolju star wars igru Knights of the old republic iz 2003., a  negde uz to odlično

Posle skoro pa jednomesecnog samoinicijativnog samoban-a, provociran na drugoj temi, evo me ovde, gde mi je i mesto uz moju omiljenu temu " Trenutno na gramofonu ". Elem, da sa malom zadrskom odg

Postovane slike

Ponekad pomislim da su me pokojni roditelji nepovratno hendikepirali vaspitanjem.
Razlog zašto sam ovo napisao je serija Bilions.
Na racionalnom nivou veoma je lako prihvatiti ogromnu važnost novca i politike u svim sverama života, no to (bar u meni) izaziva unutrašnji sukob i odbijanje (etika, moral, obrazovanje....).
Naravno da je u seriji sve predimenzionisano no (i pored toga) scenarista je odradio sjajno posao da se čovek oseti bolesno gledajući sve to; a istovremeno je i “prikovan” za TV jer je stvarno impresivno prezentovana inteligencija, lucidnost, sposobnost za preživljavanje, posebnost .... zaposlenih u finansijama (brokeri, quantovi....).
Sposobnost racionalnog razmišljanja, obrazovanje, inteligencija, predikcija ........... istih ostavlja neverovatan utisak i tera čoveka (bar mislim iz mojih generacija) da se zapita šta bi bilo da je taj potencijal usmeren na nauku? Da li bi ljudska vrsta već imala koloniju na Mesecu ili Marsu npr.
Eto zato sam izgubljen slucaj ili sam još pod utiskom godišnjice Josipa Broza!

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
38 minutes ago, shonne said:

Ocekujem da naredne 2 epizode, kao prve 2 budu postavljanje pozicija i onda sukob. Da li vredi veceras da se ceka rarbg, je pitanje emoji3.png

Mala ispravka.

Ova sledeca, 4 ep. ce biti kao prve 2. Pripreme pred glavni fajt sa Sersei. Reziser 3. ep je upravo i ep., br. 5. To dosta govori.

Malo je upitno samo sta ce se desavati u 90 minuta u ovoj 3. ep, sto je sa nestrpljenjem cekam(o).

Ja navio alarm na 02:50.:jump:

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
26 minutes ago, shonne said:

Cekaj film...
Svidja li ti se?

a biće i film :) svidelo mi se prva i duga sezona više od treće

13 minutes ago, Srecko said:

Naravno da je u seriji sve predimenzionisano

nije baš sve: detalji koji povremeno isplivavaju u vezi poslovanja na berzi i sl. nisu predimenzionirani, dramatizovani da, ali scenaristi su očigledno imali kvalitetne savetnike sa Wall Streeta.. ukoliko je na istovetan način prikazano stanje u pravosuđu (to ne umem da procenim), tada su Ameri u većem problemu nego što sam mislio - zdušno duvaju balon koji neće večno potrajati

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
1 hour ago, Srecko said:

Ponekad pomislim da su me pokojni roditelji nepovratno hendikepirali vaspitanjem.
Razlog zašto sam ovo napisao je serija Bilions.
. . .

Jedna od Showtime TV serija. Samim tim i zasluzuje da se gleda, ako se svidi/"zalepi", onda se prati. :)

Ova 4. sezona, na zalost, ima jedan lagani pad, msm, smorili su sa Azijom Dilon (Tejlor Mejsn)  i sa njenim tatom u seriji.

No, kako bilo da bilo, Bilioneri su i dalje u samom vrhu TV serija koje su i dalje u opticaju.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
2 hours ago, Doktor said:

Ova sledeca, 4 ep. ce biti kao prve 2. Pripreme pred glavni fajt sa Sersei. Reziser 3. ep je upravo i ep., br. 5. To dosta govori.

Moraju prvo da rasciste situaciju kako ce Sever da se odnosi prema Deneris a nesto mislim da fight sa Sersei nece biti resen samo u jednoj, 5.toj epizodi... :D

Nocas u 3h, imam smoki i kiflice sa dzemom :D

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

^

Mmmmm . . . . da. Kuca karata. E i tu je ono bas-bas "pokidala". :wub:

Mislim da sam vec postovao u temi o filmovima, ali ko voli Parkerku pogledati pod obavezno i film Trigger

Trigger2010Poster.jpg

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
8 minutes ago, Doktor said:

^

Mmmmm . . . . da. Kuca karata. E i tu je ono bas-bas "pokidala". :wub:

Mislim da sam vec postovao u temi o filmovima, ali ko voli Parkerku pogledati pod obavezno i film Trigger

Trigger2010Poster.jpg

Hvala za preporuku Dok.

I u Dexteru je dobra kao Lisa Marshall.Tu sam je prvi put primetio i zao mi je sto nije dobila ozbiljniju ulogu npr Dexterove starije sestre Debre.

ZtkU4K6.jpg

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Vaistinu Drakaris ! :D

Yebomepa sinopsis koji je procureo krajem prosle nedelje tako da sam 90% desavanja u 4. ep. unapred znao.

Ne bih jos uvek sa spojlerima. Imaju pravo da svi ostali da gledaju EU premijeru u 20 h veceraske, pa cemo posle toga lagano debatovati po potrebi.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...