Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Ne, nikako. Kakva dosada. Ovako nešto u domenu horora odavno nismo videli. :worship:
Ona stalno prisutna nelagodnost, a bez hack/slash scena motornih testera, cirukulara, noževa i ostalog hladnog oružija, bez maski, uznemirujućih zvučnih i video efekata . . . 
Ne, toga nema u Outsider-u. 
Probaj da namestiš neke scene na FF, pa x4, pa x8. Videžeš kako se pojedine scene veoma sporo odvijaju i mislim da je u tome dodatni bust.
Sa nestrpljenjem čekam novu epizodu u ponedeljak rano jutro ( 03:00 ), uostalom, kao što sam čekao i navijao vekericu za "Oštre predmete". [emoji4]
Na moju veliku žalost, ostale su još samo 2 epizode.
 
Doc, jos nisam odgledao 9 epizodu... Sta da se ocekuje, finale? [emoji4]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, shonne said:

Doc, jos nisam odgledao 9 epizodu... Sta da se ocekuje, finale? emoji4.png

Nisam ni ja. Morao da budem odmoran danas ( kontrola u vezi licenciranja, kvaliteta u firmi ). :)

Ali, juče sam pazario u Zdravoj hrani semenke + pečeni kikiriki. U povratku da samo odpazarim pivkanu i gledam. :popcorn: & :BeerMugCheers:.

Moja očekivanja - velika ! 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja odustao negde u toku druge sezone
Doc je sigurno mislio na ovo...
M.IMDB.COM

Created by Richard Price. With Ben Mendelsohn, Yul Vazquez, Jeremy Bobb, Mare Winningham. Investigators are confounded over an unspeakable crime that's been committed.

Ima samo jedna sezona [emoji4]

Outlander je nesto drugo... Ili ja ne mogu da vas pohvatam [emoji4]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja odgledao i Witcher i Papu 1 i 2... dovoljno zabavno i jedno i drugo..Papa ima super muziku i fotografiju...i nemoralne kaludjerice! Weshtac  me malo razocarao..zaklao slatku ribu odma na pocetku...aman, Konan je onomad poklao sve i svja, ali nije dirao dobre ribe...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Juče posle turbulentnog dana na poslu, posle temeljne dezinfekcije i dezinsekcije, fino ručao, preslušao ona dva vinila, te se zaleteo i odgledao prve četiri epizode tv serije ZeroZeroZero.

Danas ću da "spalim" preostale 4 ep. :)

WWW.IMDB.COM

Created by Leonardo Fasoli, Mauricio Katz, Stefano Sollima. With Andrea Riseborough, Giuseppe De Domenico, Dane DeHaan, Harold Torres. A cocaine shipment makes its way...

Fina razbibriga, da čovek malo zaboravi na sve ovo šta nam se ovih dana dešava.

Msm, dobo je do'vatiti neku dobru knjigu, slušati muziku neku finu, ali . . .  preporuka za ovu seriju. :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kao što već rekoh juče, "spalih" preostale 4 ep. ZeroZeroZero.

Mož' da prođe sada kada sam zaokružio celu sezonu.

Još jedan od serijala koji nam ostavlja na kraju poslednje epizode mogućnost novih sezona.

 

Spoiler Alert ! Takođe, ono što je postalo skoro pa manir, i ovde vodeći, tj. najpoznatiji glumac ( Gabriel Byrne ) gine u prvoj/drugoj ep. serijala ( Jason Bateman u Outsider-u, Don Johnson u Watchmen-ima ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

downloading In Treatment , seasons 1,2,3

 

ima li iko link za original brazilsku seriju , msm za torrrrrr - Sessão de Terapia

nesto mi ne ide pretraga za to

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Copy/paste deo posta iz Corona kluba :

" Btw, od svih trenutnih domacih TV serija ( Ubice moga oca 4, Tajkun, Juzni vetar . . . . ), Juzni vetar trci u krugovima u odnosu na ostale. Hajd', Tajkun je bila samo prva epizoda, ali br'te, radnja je toliko dejavu, toliko sve jasno da me je smorila 1 ep. Ono sto je odlicno, to je kamera, montaza i kvalitet produkcije. "

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e nadjo seriju za bindz u ova vremena

https://www.imdb.com/title/tt5905354/?ref_=nv_sr_srsg_0

 

Norsemen/Vikingane

 

ima na rarbg prve dve sezone

 

kad sam vec tu , za svaku preporuku , od silnih vikinskih u zadnje vreme je "The Last Kingdom" 

izdvaja se od ostalih , po knjigama B. Cornwell-a 

https://www.imdb.com/title/tt4179452/?ref_=nv_sr_srsg_0

Netflix je preuzima , nadam se da ce i dalje pratiti knnjige 100% i da je nece pokvariti

 

malo se potrudih po fajlama u kompu , ispraznio ebook reader od svega otezeg , strpao Hronike Narnije da citam

samo lako stivo .... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Juče je jedan od glumaca iz movie koji pomenuste opisao na CNN kako je prošao nakon što je potražio pomoć. Posle 9+K$ i dalje ne zna da li je positive ali je bolje... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...