Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

1 minute ago, shonne said:

HBO Go mi radi po tom pitanju, cekam da ukljuce EON :)

I tu se pod obavezno cenjkaj kada ga budu uvodili ( ako vec nisi ).

Ja tako dobio 2 god. dodatno HBO sva tri kanala na vracanje. Utovarili mi sve one Pink kanale iako sam apelovao da to ne zelim i ako bi ikako moglo da se to prenese na bilo koga drugog korisnika. 

Naravno da me nisu poslusali. No, to ne gledam. Od ponoci dobijamo i Cinestar Premiere HD. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Doktor said:

I tu se pod obavezno cenjkaj kada ga budu uvodili ( ako vec nisi ).

Ja tako dobio 2 god. dodatno HBO sva tri kanala na vracanje. Utovarili mi sve one Pink kanale iako sam apelovao da to ne zelim i ako bi ikako moglo da se to prenese na bilo koga drugog korisnika. 

Naravno da me nisu poslusali. No, to ne gledam. Od ponoci dobijamo i Cinestar Premiere HD. 

Za produzetak ugovora me castili sa ovim dodacima. Cinestar,  Pink i Club X :P

Untitled.thumb.jpg.e524b2deee69382fcdb90261170010cb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisi dobio HBO posle 16.01. 2020. ?

Ako je tako, onda se nisu pretrgli.

Ja sam ionako zbog kcerke uzeo direkt preko net-a HBO GO i placam 5.99 eura mesecno.

Slicna je cena i da sam uzeo preko SBB-a, ali ovako je sigurnije. 5 uredjaja podrzava.

1 x MacBook Air, 1 x iMac, 2 x iPhone i 1 x PS4 Pro ( ne radi HBO GO preko Panasoinic smart TV-a jbga :( ).

Doduse, na PS4 Pro ide i Netflix sa sve onom "ljutom" rezolucijom od  3840 x 2160. B)

Ovo preko SBB-a od sutra jutro mi dodje cisto kao bonus da ne moram da palim PS4 kada hocu da bindzujem neke serije preko HBO. 

Btw, gledas li @shonne Wataha-u ? Pocela 3. sezona, ima 2 ep. Preporuka. 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam NET man... vise volim torrente, TV sam uzeo za starca koji seta risiver duz puta Aleksinac-Prokuplje, po potrebi. Tako da ne volim da se pretplacujem na filmske kanale. Sve to imam na net. Ne kazem da je to lose imati, samo kod mene je to navika. Velika.

Nisam pratio tu seriju Doc. Zabelezeno :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 12/16/2019 at 7:26 PM, Doktor said:

Samo za @shonne-ta. :)

st1.jpg

st2.jpg

Btw, poslednja epizoda Watcher-a jutros odlicna ( doduse, 8. tj. pretposlednja je bila sam VRH, najbolja ). :thumbsup:

@Doktor ako ne bude bilo 2 sezone i isti lik koji je ovo radio, pojescu sva jajca koja imam i sam cu da koracam po vodi :D

https://www.dedamilorad.com/watchmen-druga-sezona/?fbclid=IwAR0prW8q3nhAVnBvRcVh6QNt42N9T9a79M4Ev536O-lgoI05CTk2eLS59Mo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odgledao trecu, skoro zavrsenu na Amazon Prime TV seriju Goliath.

Izuzetan Billy Bob Thornton.

w

ebripx264-IONIzuzetan Billy Bob Thornton i ostali. 

Spoiler

Ova 3. sezona povezuje neke likove, uglavnom negativce iz 1. i 2. sezone i ovo je uradjeno zaista na jedan originalan nacin. 

Od prve epizode vas fino "vozi", tako da je pogodna za bindzovanje. B)

Preporuka. :thumbsup:

bbt1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sta ti je ovisnik 

 

:smesna:

 

:cheers:

ja ne mogu da se skinem sa Koboa , kad nisam u radionici ili za PC ; moram da se teram da sednem u dnevni boravci za TV monitor ...... pa se i ne nateram

skoro citao J. Simmel-a , sad krenuo sa sabranim Baroughs-om :Viannen_loungelizard:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...