Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

9 minutes ago, shonne said:

Thx emoji3.png

Dark manje vise, ali me prosto cudi da niko nije pomenuo Euphoria TV seriju koja je krenula pre par nedelja.

Brutalno, snazno, gorko, mracno - o Jenki tinejdzerima & svim uzasima XXI veka ( socijalne mreze, narkotici, rehabi,muski sportisti & navijacice, spletke, izdaje, psihopate, sociopate, pedofili, . . . . dovoljno li je ovo ? Ima jos. :) ).

Ozbiljna preporuka aka ludl'o u najavi. :jump:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 6/27/2019 at 8:15 PM, Doktor said:

@shonne

Nemam pojma.

21.06.2019. je izasla komplet druga sezona Dark-a na Netflix-u.

Nema ni SRB , ni CRO titla na N platformi. Srecom, ima ENG. :)

zaboravio sam  koliko je Dark luda serija i sve zamrseno, jos 2 epizode da zavrsim prvu sezonu, opet. Definitivno ako se nije zapamtilo sta se desavalo u prvoj, tesko mislim da moze da se prati druga.

Uzivancija :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

32 minutes ago, shonne said:

Jasta ce ! :jump:

Drzimo fige. 

Btw, pocela odlicna serija, naravno Showtime. The Loudest Voice. Rusell Crowe u akciji. O Fox-u.

Upravo odgledao prvu ep. Obecava. :thumbsup:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, shonne said:

ovaj big little lies, prvu sezonu sam i nekako sazvakao ali ova druga je 10 puta bolesnija. O Boze... razmazene zene!!!

Hmmmmmm, meni je još uvek 1. sezona daleko bolja.

Meryl Streep mi je jedan veliki promašaj u ovoj 2. sezoni. To njeno glumatanje i odrađivanje "u leru" je toliko jasno, da me irtira na Keca kada se pojavi na ekranu.

Već sam ranije elaborirao Nicole Kidman kao nešto takođe ispod proseka, za razliku od Laura Dern i Reese Witherspoon koje prosto briljiraju.

Što se tiče "bolesti" - pa šta si očikivao od Jenkija i njihovih mnogobronjih dijagnoza ? 

Ja bih ovde pomenuo odlične role prvog i drugog muža Madelin - Nejtana i Eda. Sjajni.

Najveći minus ( za sada ) ove 2. sezone - totalno marginalizovanje klinaca/dece, naročito mala Chloe ( Darby Camp ) koja je prosto nosila celu prvu sezonu sa izborom muzike u svojim iPad-ima, iPhone-ovima. Ovde se tek stidljivo pojavi ( msm na ove prve 4. epizode ).

No, gledamo . . .  sa pažnjom pratimo. :popcorn:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Baš si u pravu Dok za klince i za Meril ( oduvek i u svim rolama mi je iritantna) ne sporim da je ok glumica. A što se male Chloe tiče ima njen bljesak  u drugoj epizodi kad se izvinjava mami što je rekla Zigiju.  Mala je u toj sceni pokidala da je za nepoverovati, biće od nje opasno dobra glumica.

A što se muzike u seriji tiče, toliko je dobar izbor numera ( pogotovo onih manje ili više nepoznatih) da posle svake epizode idem na IMBD tražim izvođeče i odmah skidanje albuma. Već ih ima tolio da pravim novi  folder samo za muziku iz te serije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@mrcelavi

Upravo tako za Kloi. :thumbsup:

2. ep. sjajna njena minijatura. Dokaz da kada se uradi čestito kasting i napravi odlična podela uloga, to još više daje na kvalitetu filmu/tv seriji.

Nije bzv što je mala kćerka od Vinterspunke u serijalu. Odlične su u zajedničkim scenama. 

No, već sam pisao o ovoj novoj AMC seriji koja trenutno ide. NOS4A2. I ovde glumi mala Darby Camp.

 

A muzika je takođe "stidljivo" krenula u prvoj ep. 2. sezone BLL.

Zato je juče jutro pokidala numera epizode. :dance2:

Timmy Thomas  - Why Can't We Live Together

Btw, ne znam zašto pretražuješ mjuzu preko IBDM ?

Ima jedan puno gotivniji sajt :

https://www.tunefind.com/show/big-little-lies/season-2/85586

:)

dc1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Doktor said:

Hmmmmmm, meni je još uvek 1. sezona daleko bolja.

Meryl Streep mi je jedan veliki promašaj u ovoj 2. sezoni. To njeno glumatanje i odrađivanje "u leru" je toliko jasno, da me irtira na Keca kada se pojavi na ekranu.

Već sam ranije elaborirao Nicole Kidman kao nešto takođe ispod proseka, za razliku od Laura Dern i Reese Witherspoon koje prosto briljiraju.

Što se tiče "bolesti" - pa šta si očikivao od Jenkija i njihovih mnogobronjih dijagnoza ? 

Ja bih ovde pomenuo odlične role prvog i drugog muža Madelin - Nejtana i Eda. Sjajni.

Najveći minus ( za sada ) ove 2. sezone - totalno marginalizovanje klinaca/dece, naročito mala Chloe ( Darby Camp ) koja je prosto nosila celu prvu sezonu sa izborom muzike u svojim iPad-ima, iPhone-ovima. Ovde se tek stidljivo pojavi ( msm na ove prve 4. epizode ).

No, gledamo . . .  sa pažnjom pratimo. :popcorn:

naravno da je prva sezona bila bolja, ovo je bas...

razmazivanje Laure i ekipe, uh....bas pripadne mucnina u stomaku. Jedina dobra stvar jeste, sto se prosla polovina, jos 3 epizode do kraja :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, shonne said:

naravno da je prva sezona bila bolja, ovo je bas...

razmazivanje Laure i ekipe, uh....bas pripadne mucnina u stomaku. Jedina dobra stvar jeste, sto se prosla polovina, jos 3 epizode do kraja :)

Tipujem da će opet ove žene da krenu u akciju i zauvek se reše ove matore babetine. :laugh1tooht:

A da, moram ovde pomenuti još jednu maestralnu rolu, vrhunsku glumicu.

Kalamiti Džejn iz Dedvuda ili Mama Polk iz AHS, a ovde psihoterapeuta Dr Amandu. :wub:

mama polk.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Doktor said:

 

Btw, ne znam zašto pretražuješ mjuzu preko IBDM ?

Ima jedan puno gotivniji sajt :

https://www.tunefind.com/show/big-little-lies/season-2/85586

:)

 

U super za ovo, mnogo jednostavnije.  Memorisano!

Ne dešava se baš često da me muzika u filmu ili seriji obori, ali s vremena na vreme, da,

Nisam se nešto dublje bavio analizom, ali mi se čini da je Tarantino zapravo rodonačelnik trenda starih dobrih numera i pre svega veoma pažljivog odabira numera, možda je bilo pre njega primera ali dosta stidljivo. Ispravite me ako grešim. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

22 hours ago, mrcelavi said:

U super za ovo, mnogo jednostavnije.  Memorisano!

Ne dešava se baš često da me muzika u filmu ili seriji obori, ali s vremena na vreme, da,

Nisam se nešto dublje bavio analizom, ali mi se čini da je Tarantino zapravo rodonačelnik trenda starih dobrih numera i pre svega veoma pažljivog odabira numera, možda je bilo pre njega primera ali dosta stidljivo. Ispravite me ako grešim. 

Ne gresis

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tipujem da će opet ove žene da krenu u akciju i zauvek se reše ove matore babetine. :laugh1tooht:
A da, moram ovde pomenuti još jednu maestralnu rolu, vrhunsku glumicu.
Kalamiti Džejn iz Dedvuda ili Mama Polk iz AHS, a ovde psihoterapeuta Dr Amandu. :wub:
789062786_mamapolk.thumb.jpg.7119d839ef1af0790c5f1a7435b19824.jpg
Doc, kakvi su utisci 5 epizode? Ide li svojim tokom...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...