Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Resenje je HBO GO .  . . mozda sa KODI-ja da se gleda ( Billions je Showtime-ov ).
Imam Total, otkljucani mi kanali na njemu HBO1,2,3...od aplikacija koristim EON ali samo sportske kanale koristim. HBOGO nisam nikad aktivirao, torrente iskljucivo koristim. Videcu...
Ni engleski titl nije bauk. Koliko znam za vikend je zadnja epizoda sezone.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 6/3/2019 at 10:24 PM, Doktor said:

Resenje je HBO GO .  . . mozda sa KODI-ja da se gleda ( Billions je Showtime-ov ).

resenje kao i sto si reko Doktore, HBO GO... registrovao se, veceras Chernobyl se zavrsava i sutra kako se kaze, bindzovanje :D

Untitled.thumb.jpg.b9fafeb232e616c0a434dd059468f97b.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 6/3/2019 at 12:13 PM, Aleks said:

MV5BNTEyYmIzMDUtNWMwNC00Y2Q1LWIyZTgtMGY1YzUxOTAwYTAwXkEyXkFqcGdeQXVyMjIyMTc0ODQ@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_.jpg

I poslednja epizoda..... Šta reći. Masterpiece HBO-a.

 

A tek cela ta priča o Černobilu... Uh. :ninja:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, shonne said:

resenje kao i sto si reko Doktore, HBO GO... registrovao se, veceras Chernobyl se zavrsava i sutra kako se kaze, bindzovanje :D

. . . .

Iskoristi uz Billions i da odgledas Gentleman Jack ( još uvek traje ), Years and Years ( takođe, još traje, ima 3 ep. ) i pod obavezno ako već nisi ogledao Snowfall ( ima dve sezone ).

https://www.hbo.rs/series/belo

To onako kao starter. Ima na HBOGO još dosta toga. :jump:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 6/3/2019 at 6:06 PM, Vix said:

A moze nesto i o Vinci. Koliko zam, i tamo se desio neki incident, neki su bili ozraceni...al nista dok se ne snimi serija...

Evo linak, mada mu tu nije mesto...

https://www.nationalgeographic.rs/reportaze/clanci/5245-vinca-akcident.html

 

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:655159-Burad-iz-hangara-u-Vinci---na-livadi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, Doktor said:

Iskoristi uz Billions i da odgledas Gentleman Jack ( još uvek traje ), Years and Years ( takođe, još traje, ima 3 ep. ) i pod obavezno ako već nisi ogledao Snowfall ( ima dve sezone ).

https://www.hbo.rs/series/belo

To onako kao starter. Ima na HBOGO još dosta toga. :jump:

billions, ove scene koje traju po 10 sekundi, cine ovu seriju jedinstvenom. Izlude, sledeca epizoda nbr 9...

ovo belo je sledece :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poslednja epizoda ocena 10/10 iz skoro 17.000 glasova. Ovo nikada nisam video na imdb.

Screenshot_4.png

Najjezivini horor koji sam gledao. Još jezivije je to što u ovom nema vampira, vukodlaka, psihoa.... Ima samo zračenja.... stvarnog. I laži. Stvarnih.

Hvala HBO-u što je na ovakav način preneo priču. Znao sam mnoge detalje ove katastrofe, ali sada sam saznao i mnogo više...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 6/5/2019 at 8:28 AM, Doktor said:

...da odgledas Gentleman Jack ( još uvek traje )...

Gentleman Jack nisam gledao ali sam pio, nije loš.

Ontopic: Krenula sezona Black Mirror. Slabija nego prethodne a poznatiji glumci. Zanimljivo da u jednoj epizodi glavnu ulogu glumi Miley Cyrus.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako neko nema prava da Rusima ili bilo kome spočitava laži to je HBO, fabrika izmišljotina rame uz rame sa Srpskim Telegrafom. Pogledajte kvazi-dokumentarni film o "žrtvama" Majkl Džeksona gde se u sred "spontanih" iskaza menja scenografija i svetlo, fotelje se u sred rečenice šetaju levo desno dok se loši glumci prisećaju serviranog teksta :) 

Černobil je industrijska američka TV serija sa tekuće trake - obrti, dijalozi, montaža, afektiranje glumaca su do bola predvidivi kao da ih je pravio neki Windows wizard. Rusi su naravno ružni i glupi. Nisu čitali uputstvo za elektrane koje su sami napravili. Mladi Putin stražari u univerzitetskoj biblioteci, pročitao je svaku knjigu i iscepao stranice o nuklearnoj fisiji koje mu se ne dopadaju hahaha :) Svi puše i piju votku, a po zidovima su nasumično iscrtani srpovi i ćekići. Možeš misliti...

Ameri su ovih dana razmestili rakete u Rumuniji i Poljskoj i nanišanili Moskvu. Da li se serija slučajno ili namerno poklapa sa novim hladnim ratom?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da su mi Rusi dragi, jesu.
Da SSSR bar u ovoj situaciji katastrofe '86 se ponasao idiotski sa svojim stanovnistvom, jeste. Citam komentare ljudi koji zive tamo, ogorceni su. Nikakve doze joda im nisu nudili,radili su sta su hteli. Zato man se gluposti. Odlicna serija je Chernobyl.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, Miloš 1210 said:

rakete u Rumuniji i Poljskoj i nanišanili Moskvu. 

Aha,  a onda nanišanio Putin njih....

Mi teorije nema da preživimo radijaciju ako počnu da se gađaju - bez obzira što nismo direktna meta 

 

Možda je bolje ko je direktna meta. It is a fast death:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 minutes ago, shonne said:

Da su mi Rusi dragi, jesu.
Da SSSR bar u ovoj situaciji katastrofe '86 se ponasao idiotski sa svojim stanovnistvom, jeste. Citam komentare ljudi koji zive tamo, ogorceni su. Nikakve doze joda im nisu nudili,radili su sta su hteli. Zato man se gluposti. Odlicna serija je Chernobyl.

naš problem je što na Ruse gledamo kroz Čajkovskog, Dostojevskog itd a oni nisu Rusija, bolje rečeno nisu ni nalik na Vlast u Rusiji.. tamošnja vlast je oduvek žrtvovala svoj narod ili bila nema na stradanja.. svojevremeno su od gladi zbog propale žetve u Rusiji umirali milioni godišnje, pa se niko nije zbog toga uzbuđivao.. Rusijom se oduvek vlada čvrstom rukom, vlastelinski i uz šibu, bitno je da su osnovne poluge vlasti očuvane, ko će da brine zbog nekih tamo ljudi i zagađenog zemljišta kojeg imaju na pretek

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

19 minutes ago, shonne said:

jos kad se u "sistem" ubace komunjarske ulizice, eto katastrofe.

nije bitno kako se zovu ubacivači, sistem u Rusiji se ne menja stotinama godina - jedino se čvrstom rukom može ostvariti kontrola.. nebrojeno puta tokom istorije, Rusija je bila meta zbog rudnih bogatstava, demokratski osvešteni mužici je nikada odbranili ne bi..

mojne da misliš da to podržavam - samo kapiram kako funkcionišu

seriju još nisam pogledao, na osnovu vaših komentara shvatam da je sva tragedija prikazana, kao i birokratska svest vlastodržaca,, surovost sam spomenuo.. gledah davno Kineski Sindrom koji se naslanjao na havariju na Ostrvu Tri Milje - to je drugačije prikazano, Jane Fonda je postala Heroina :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zasipali decu DDT-jem na lopate , sad je GMO bogom dan ...... idi begaj

nije opravdanje naravski (daleko bilo) al brte lakse napraviti seriju o cernobilju nego o sopstvenim idiotlucima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...