Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

a jes , bas mi jos i to treba

nije mi dovoljno uzbudjenja od svakodnevnog speeda ........ mada se trudim iz sve snage i da ga smanjim i ignorisem

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cernobil. Ostavicu najverovatnije za bindzovanje kada se "okrene" svih 5 ep.
Nego, prosto me cudi kako [mention=103]shonne[/mention], osvedoceni DC-jevac ( [emoji4] ) nije vec prijavio ovu TV seriju.
Doom Patrol. Odgledao Pilot epizodu. 
https://www.imdb.com/title/tt8416494/
Preporuka. [emoji106]
 
 
Izlude Doktore sa GOT...jedva cekam da prodju ove dve epizode i da se zavrsi, se vratimo normalnim aktivnostima. Sta radim, samo teorije na net citam i yt komentari [emoji3]. Ako postoji neki sinop za sledecu epizodu da znas da ima, salji na pm. Ako je spoiler... [emoji4]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@shonne, i sam znas da je snimljeno nekoliko varijanti sa razlicitim ishodima, smrtnim ishodima, izdajama, fajtovima.

Ko zna sta ce postaviti kao epilog ? Vrlo moguce je da ce i piplometar odluciti. Drustvene mreze gore sa komentarima. 

Ova poslednja epizoda je i mene malo kick-nula po pitanju ultrapozitivnog misljenja. 

Ima dosta toga na reddit-u. Poslacu ti u toku dana jedan komplet na pm.

Trenutno rabim kcerkin MacBook, jos uvek se ne snalazim sa fajlovima na ovoj djunti. :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 hours ago, shonne said:

Gleda li neko Chernobyl?

https://m.imdb.com/title/tt7366338/
 

Ja sam skoro odgledao ovaj dokumentarac o Fukushimi.

https://www.imdb.com/title/tt4078744/

Sustinski problem je sto reaktor nikada ne sme ostati bez hladjenja, a ipak se ispostavlja da se to moze desiti. Ipak, necu dalje, to je vec neka druga tema...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

[mention=103]shonne[/mention], i sam znas da je snimljeno nekoliko varijanti sa razlicitim ishodima, smrtnim ishodima, izdajama, fajtovima.
Ko zna sta ce postaviti kao epilog ? Vrlo moguce je da ce i piplometar odluciti. Drustvene mreze gore sa komentarima. 
Ova poslednja epizoda je i mene malo kick-nula po pitanju ultrapozitivnog misljenja. 
Ima dosta toga na reddit-u. Poslacu ti u toku dana jedan komplet na pm.
Trenutno rabim kcerkin MacBook, jos uvek se ne snalazim sa fajlovima na ovoj djunti. [emoji4]
 
Ko jos ima zelene oci... Deneris [emoji16]
Pomutise mi mozak, kao kad sam bio klinac sa onom Dinastijom pa se samo o tome prica [emoji3] salji kad bude bio neki nfo.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam skoro odgledao ovaj dokumentarac o Fukushimi.
https://www.imdb.com/title/tt4078744/
Sustinski problem je sto reaktor nikada ne sme ostati bez hladjenja, a ipak se ispostavlja da se to moze desiti. Ipak, necu dalje, to je vec neka druga tema...
Mislim da je ovde vise prica kako se vrhuska ponasala u toj situaciji. Ono sto se desilo sa reaktorom odmah je na pocetku epizode. Sledi situacija i politika.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@chakija - videh ovaj crtež još početkom 8. sezone. Kao i u ovom nasem (audio) hobiju, hejtera kol'ko 'oćeš.

Svako od njih bi to bolje, lepše, uverljivije, brutalnije, romaničnije . . .

Mislim da je ovde najveći krivac sam pisac GOT-a, Martin što nije držao tempo, bolje reći pojačavao ga kada se serijal zahuktavao, već je počeo tvrditi pazar, kasnije će on to, polako, lagano, natenane . . . To su neka prošla vremena. Šou biznis, današnji marketing u medijima, celokupna ta mašinerija kada se zalaumfa ne daje mogućnosti pojedincima da se komotno ponašaju. 

Napisah već da će biti veoma interesantno pročitati kada izađu nove knjige dotičnog, naročito knjiga vezana za ovu poslenju, 8. sezonu.

Ovako, da zaključim, ovaj gore alegorični crtež konja IMO nije zapravo baš toliko tragičan.

Elem, odgledah rano jutros premijerno 5. ep. Jedna reč - straobalno ! :yess:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

puno toga je jos ostalo da se rasplete , za jednu epizodu, a da ne bude zbrzano

no, najbitnie da Tyrion i Arya ostanu zivi , za ostale cemo lako

nego, da podsetim , Snow - on je vec jednom bio mrtav .....

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, Zen Mod said:

puno toga je jos ostalo da se rasplete , za jednu epizodu, a da ne bude zbrzano

no, najbitnie da Tyrion i Arya ostanu zivi , za ostale cemo lako

nego, da podsetim , Snow - on je vec jednom bio mrtav .....

 

Spoiler

 

Tayron - tako tako, Arya - posle ovoga od sinoć ponašanja kao teletabis i zblanutog tumaranja ulicama Dubrovnika, može IMO slobodno "niz vodu", ali neće.

Snow je rezurektovan zahvaljujuži Crvenoj magiji. Melisandra baci onu njenu ogrlicu u 3. ep. i završi bzv. Ko bi ga sada ress ?

Nemo' neko da mi je dir'o Deneris i Drogona. :jump:

A da, i Sansu bih 'ladno pustio niz vodu.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pazi, mala je i pored sve paljevine ipak sela na bela konja i odjezdila

sa druge strane , ona je najdalje stigla da bi ipak uspela da se vrati ziva napolje , dok je ludaca palila sve redom

sto ce reci , nema sanse da ne ostane ziva na kraju , odjezdi negde na konju da se skloni od budalastina

edit: lako to sve izgleda na ekranu , zamisli svoje dupe u uskoj ulici dok ludaca komanduje Dracarys u dometu :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...