Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Sve to OK za kameru, sliku, ali br'te, strategija predstojeće šorke sa noćnim hodačima je najblaže rečeno amaterska.

Ko god je ikada igrao bilo koju igru na komp-u strategije se hvata za glavu. 

Slažem se da je impresivna scena sedenja uz kamin & vino. Ali, pobogu, pa njih čeka u prvi cik zore borba na život i smrt. Zar nije bilo pametnije leći, ako ne spavati, ono bar nap-ovati, moliti se u tišini za život svoj i bližnjih, jer kada horda Noćnih naleti, biće masovno žrtava.

Dalje, oni se ukopavaju, prave trbušee, kao da se spremaju za melee borbu aka prsa u prsa za zombifikovanim spodobama koje će ih nakon pogibije pretvoriti u zombi saborce.

Malo je ona poslednja scena gde Deneris i Snou gledaju sa vrha utvrđenja u daljinu uliva nadu da su se scenaristi, stratezi setili da je najbolje rešenje da njih dvoje zajašu zmajeve i krenu da bljuju vatru hordi šetača aka strajfuju.

Neko se može pitati da je možda frka da Noćni Kralj opet ne odapne koplje i skenja još nekog zmaja, ali to je malo verovatno jerbo će biti opšta furtutma, i on će morati da se mrda, kreće na onom raspalom konju, tako da neće biti baš siguran u pogodak.

Viserion, zombifikovani zmaj je na sreću živih najmladji i najmanji zmaj, pa eto i tu neke nade.

Što se tiče strategije ima tu još koječega, ali mi smo navikli na sve to već ( setimo se samo one strategijsko glupačke borbe u Borbi kopiladi ).

Ono što mene veoma brine za ovaj predstojeći fajt, a nagoveštaja ima kol'ko 'oćeš je to da sve ukazuje da će ih šetači iznenaditi sa nekim back door ulazom u kriptu i da će tu biti teška klanica.

Kako bilo da bilo, Uskrs je u nedelju, ne radi se ponedeljak, biće sve spremno za u 03:00 (pivkana, kokice, random grickalice ) za svetsku premijeru. :jump:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

be cool

ne zaboravi da oni u seriji**  sve znaju , a mi gledaoci ne znamo nista

 

drugim recima , vode oni racuna o tome da ti budes zadovoljan na kraju

:smesna:

**likovi , glumci, ispred ili iza kamere ??!?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li si ti bio zadovoljan sa taktičko-strateške strane kako se odvijala i završila Borba kopiladi ( 6. sezona, epizoda 9 ) ?

https://www.imdb.com/title/tt4283088/?ref_=tt_eps_rhs_0

Btw, ako pogledaš na link to je najbolje ocenjenja epizoda po IMDB članovima od svih do sada GOT-a, kao i Hardhome ( S05E08 ) gde takođe možemo polemisati o glupostima što se tiče same taktike živih.

IMO - "krvava svadba" aka The Rains of Castamere je ubedljivo najbolja epizoda GOT-a, a veliko je pitanje da li će se joj nekako od ovih preostalih čet'r' ep. približiti ?

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vidi , tesko je nesto sto traje toliko sezona napraviti da svaka epizoda bude extrordinarna ....... msm , kad to nisu uspeli cak ni sa Northern Exposure , zakljucak -niko nikad nece :Viannen_loungelizard:

(opste poznato je da je to moja najomiljenija serija o Dzordzu, ja njega obozavam do imbecilnosti)

 

tako da ..... u svakom slucaju , kad se zavrsai serijal , bice revival torrenta sa celim sezonama i mozda cak i celog serijala , pa ce se skine i uziva natenane sa sve kokice i ostalo

al da cu oprostim Martinu sto sam polovinom prve sezone poskidao knjige , batalio seriju i citao ..... da bi po zavrsetku zadnje shvatio da matori moron nije napisao zadnje dve/tri/dve/tri ...... jok! jbte , pa nisi ti Mojsije, Martine .... pa da nam dajes dve ploce umesto tri :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Martin je jedna neopevana lenčuga i klasičan tip što voli da tvrdi pazar.

Ako nije radoholik, mogao je okupiti mlađane snage, pa supervajzovati samo, i opet "kajmačiti" od profita.

Međutim, klasičan mrsomood, nije ni prvi ni poslednji. :rofl:

Bumo videli njegova rešenja u knjigama koje treba tek napisati da li će biti iole kako su filmadžije to videle i prenele.

Tipujem da će matori da napiše po svome, a ove neće da brenuje ič. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...