Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

sa velikim zakašnjenjem odgledao treću sezonu Fargo.. 

sjajna sezona, sjajni Evan McGregor, David Thewilis, Mary Elisabeth Winstead.. ima svaštanešto, od Simfonijske Bajke Peća i Vuk od Prokofjeva, atmosfere iz Twin Peaksa do Gavrila Principa.. brrrahmmm :) ko je gledao zna, ko nije, valjalo bi..

v1auf5rhzdujhhrvqlzk

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

The Good Fight je praktično nekakav paralelni nastavak The Good Wife ( to si gledao ? :D ).

Ako voliš serije sa advokatima, parnicama, njihovim kombinacijama tipa deal-ovi na relaciji tužilac-advokat branilac ( nešto kao Bostonski advokati koji su IMO nebrehebivi zahvaljujući maestralnom Vilijam Šatneru i Džems Spaderu ), onda je i ovo serija u kojoj ćeš def. uživati.

The Good Wife je meni lično bolja od prethodnice ( Dobre žene ). Eto.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

American Gods

literatura za sva vremena ...... a bogumi - ako 2. i 3. sezona budu kao prva , i serija ce bude za sva vremena

Ian McShane .... nepotreban komentar , i ostalo je na nivou , uspeva , iako je cini mi se totalno ludilo i pokusaj rekreacije u AV onoga sto je u samoj knjizi

zabavno .... i jos lakse za uzivanje ako se procita knjiga pre

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne moze bolje za pocetak , previse je kompleksan predlozak da bi se moglo uklopiti u prijemciviju formu

msm .... nadam se - da ce na kraju biti od onih gde u celini sve najzad dolazi na svoje mesto i gde je suma veca od pojedinacnih fragmenata

kazem , bar meni , knjiga je totalno suluda ...... citav novi svet

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je piter Ingvar Storm ( igra Černoboga, slavenskog boga tame ).

Tog Baju pratim još od Prison Break.

inače, u AG mi je omiljena ona peizoda u kafani sa onim Ircem koji igra Leprikona ( Ludi Svini ). Dijalozi, gegovi, sama tuča . . . . Lood'lo. 

A da, knjiga je drugi padež. Slažem se. 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Domaca serija Pet. 

Tri epizode emitovano. 

Pilot iliti prva epizoda je do 00.

Na zalost, kao i sve Pilot, pokazne epizode za dobijanje para za dalji projekat, uveliko odskace od ove dve koje smo imali prilike gledati.

Marija Karan u toj pilot epizodi prosto "razvaljuje".

Hristina Popovic standardno dobra, ali je meni totalno otkrovenje cale Viktora Savica, naseg glumca, covek koji je dzez pevac, Jovan Savic, koji igra "staru skolu", smekera.

Gala Videnovic se pojavljuje posle 100 godina i dooobra je.

Jbga, treca epizoda je onako . . .  izuzev Lausa koji se pojavljuje u ulozi inspektora MUP-a i daje masterclass Vuku Kosticu, malom Janketicu, nejakom Radonjicu i svima ostalima iz " Ubica moga oca ".

@shonne, nesto si utihnuo sa domacim TV serijama ? Nema te ?

Pa nisu valjda Jenkiji toliko okupirali tvoj HD da nema prostora za neku od ovih nasih "mucenih" TV serija ? ;)

 

pet.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Od Underground i Lepa sela lepo gore, nista nase ne gledam. Skoro sam skinuo nas film, ali nije mi se dalo...obrisao. Stvarno to ne mogu da gledam. Ja sam od onih kome je svakodnevnica dovoljna, a serije i filmovi, sve strano. Volim da mi truju mozak [emoji3]
Cekam te kritike za True detective... Rekoste da malo prodje vreme. Valjda je gazda odgledao da moze da se spojluje [emoji16]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20 minutes ago, shonne said:

Od Underground i Lepa sela lepo gore, nista nase ne gledam. Skoro sam skinuo nas film, ali nije mi se dalo...obrisao. Stvarno to ne mogu da gledam. Ja sam od onih kome je svakodnevnica dovoljna, a serije i filmovi, sve strano. Volim da mi truju mozak emoji3.png
Cekam te kritike za True detective... Rekoste da malo prodje vreme. Valjda je gazda odgledao da moze da se spojluje emoji16.png

Po meni ovo sto radis apropo SRB serija/filmova je totalno bzv.

Nismo losi uopste. Mozda sam ja prestog sa kritikma ?

U ovako " ulupanoj " zemlji trenutno, sa bolesnikom, tiraninom koji iskace iz svakog coska, klozetske solje, kontejnera, frizidera, napisi sam sta hoces dodatno  . . . srpska kinematografija se dosta dobro drzi.

Sa druge strane, malo je frka trenutno po pozoristima, ali to je samo provremeno, krenuo je "novi talas". No, tu je @Woland pozvaniji, napisace on vec kada bude trebalo.

Da se vratim na tvoje pitanje - pod 1. Nema persiranja na forumu. Plz.

TD3 - jedva prelazna ocena sa sve Maserhalom kao "Oskarovcem", te mojim S. Dorfom.

Rastrzano, tri vremenske radnje, kojje se preplicu, dvojac detektiva koji nista nije otkrio, pri'apsio, resio.

2+ ( od  0 do 10 ).

Za razliku od mnogih koji su gledali sve tri sezone, a TD 2 im je najgora, suprostavljam se kategoricki.

TD 2 trci u krugovima oko ove slabasne, jednostavno receno, jadne, serije koju ce svi brzo zaboraviti.

A gazda da li je gledao ili ne, samo pitaj, odmah reagujem. :)

Ziv mi bio @shonne i deder, poslusaj me i pogledaj ono bar tu prvu/Pilot epizodu u TV serije " Pet ". 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne, nema veze to sa tvojim kritikama, samo ja nesto izbegavam nase. Daleko od toga da mislim da je lose, cini mi se da te nase tematike su mi preko glave a sa druge strane ono sto bi bilo interesantno, stranci to odrade sasvim ok.

Nego doktore.. da li si mozda konzumirao ovu seriju?

https://m.imdb.com/title/tt2442560/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, shonne said:

. . .

Nego doktore.. da li si mozda konzumirao ovu seriju?

https://m.imdb.com/title/tt2442560/

Yep. To je sam VRH TV serijala uopste.

To je bio apsolutni hit 2013 g., kao sto je Penny Dreadful serija bila sledece godine. :wub:

Bio sam razocaran kada je Vanesa Iv aka Eva Grin pogibijom u poslednjoj epizodi trece sezone "cementirala" ovaj originalni TV serijal.

No, bice neka vrsta nastavka, ali bez Grinove i 90% glumaca iz prvog serijala.

Srry na ovoj maloj digresiji, ali kada si me cacnuo za Blajnderse, nisam mogao odoletii i napisati i ovo za Peni koju licno vise volim.

pd1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...