Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

11 hours ago, Zen Mod said:

Mikum kaze - reko Doc da skines Rebels, ce da bude Ahsoka da se gleda

skinuo

e, sinoc zavrsio Worms of Dune, zadnju knjigu full Dune serijala

vrljo danas po ootoobe pa me obseti aktuelna zbrka oko Witcher-a - sad ubacih Hussite Trilogy u reader

odlazemo movies i series do daljnjeg

Slobodno onda pronađi knjige u elektornskom obliku iz SW serijala koje praktično objašnjavaju, povezuju likove iz SW franšize, ubaci u reader, pa čitaj po prioritetu u odnosu na "slabašnog" Šapkovskog. :)

Meni nekako bilo lakše da se namilim i odgledam Rebels-e i tako sve fino uklopim bez mozganja i pretrage po net-u.

Za Rebels serijal : prve dve sezone su praktično upoznavanje sa likovima. Komplet ekipa sa Filonijem se praktično uhodavala i pripremala teren za fenomenalnu 4 sezonu ( komplet ), kao i nekoliko odličnih epizoda u 3. sezoni. Takođe, značajan porast broja crtača, animatora, tonaca, te svih ostalih pratećih tehničara vezanih za animirane serije.

Sve ti se pokaže kao na dlanu i objasni : i o Madaloru, o Sith-ima, Džedajima, ama, komplet sve.

IMO - Rebels-i su osnov, okosnica svega vezano za SW franšizu : i prošlost, i sadašnjost, a bogami i budućnost.

E sad', da ponovim, volj' ti da bistriš knjige , volj' ti da odvojiš vreme, prilagodiš se animaciji tv serijala. 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

White House Plumbers
Ja sam jednostavan covjek. Ako vidim ime "Woody Harrelson" medju glumcima samo stisnem "Play". :D 
A ni Justin Theroux nije nista losiji u ulozi totalnog bezveznjakovica na krivom mjestu.
Da nije istinito bila bi komedija. 

Pogledao sam tek prvu epizodu, ali cu sigurno nastaviti gledati kad i kako stignem.

 

WWW.IMDB.COM

White House Plumbers: Created by Alex Gregory, Peter Huyck. With Woody Harrelson, Justin Theroux, Lena Headey, Kim Coates. A five-part series that tells the true story of how Nixon's own political saboteurs and Watergate masterminds, E. Howard Hunt and G. Gordon Liddy, accidentally toppled the presidency they were trying to protect.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
On 4/29/2023 at 10:02 AM, Zen Mod said:

mali se navuko

:Viannen_loungelizard:

Valhalla 😁🤗

Odavno nisam uzivao vise u seriji...jos dve epizode i film. 🤗

Preporucili mi Narcos da pogledam. Pa se nesto razmisljam, sta izmedju. Da li da ubacim Vikings, vredi li nesto? Spomenuo si da si prekinuo? 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vikings samo dok je Ragnar prisutan; posle Dinastija

 

kad smo vec tu - Floki, glumac - obavezno pogledati Kon Tiki 2012

 

Narcos - nempojma, ne privlaci me tematika

pitaj Doc-a

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

19 hours ago, Zen Mod said:

. . . 

Narcos - nempojma, ne privlaci me tematika

pitaj Doc-a

Narcos komplet - pogledati. 

Narcos Mexico - takodje pogledati. 

Vidi se odakle su ovi iz SW fransize/Disney+ regrutovali junake. :)

Pedro2.jpeg

Luna1.jpg

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 20 časa, Zen Mod reče

Ragnar

Ragnar ode u  Raised by Wolves - pokidao je i tamo 

WWW.IMDB.COM

Raised by Wolves: Created by Aaron Guzikowski. With Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Travis Fimmel. Androids are tasked with raising human children on a mysterious planet.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad smo već kod istoga glumca

WWW.IMDB.COM

Black Snow: Created by Lucas Taylor. With Travis Fimmel, Jemmason Power, Talijah Blackman-Corowa, Eden Cassady. In 1995, seventeen-year-old Isabel Baker was murdered. The crime shocked the small town of Ashford and devastated the Australian South Sea Islander community of Elizabeth.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

58 minutes ago, Doktor said:

Narcos komplet - pogledati. 

Narcos Mexico - takodje pogledati. 

Vidi se odakle su ovi iz SW fransize/Disney+ regrutovali junake. :)

Pedro2.jpeg

Luna1.jpg

Doc, Narcos americka verzija i meksicka...u cemu se razlikuju? Se tematika ponavlja ili?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
On 3. 5. 2023. at 8:15, Doktor reče

Meni nekako bilo lakše da se namilim i odgledam Rebels-e i tako sve fino uklopim bez mozganja i pretrage po net-u.

Za Rebels serijal : prve dve sezone su praktično upoznavanje sa likovima. Komplet ekipa sa Filonijem se praktično uhodavala i pripremala teren za fenomenalnu 4 sezonu ( komplet ), kao i nekoliko odličnih epizoda u 3. sezoni. Takođe, značajan porast broja crtača, animatora, tonaca, te svih ostalih pratećih tehničara vezanih za animirane serije.

Sve ti se pokaže kao na dlanu i objasni : i o Madaloru, o Sith-ima, Džedajima, ama, komplet sve.

IMO - Rebels-i su osnov, okosnica svega vezano za SW franšizu : i prošlost, i sadašnjost, a bogami i budućnost.

FxuJGcEWYAAQNDN.jpeg

Slika govori više od 1000 reči

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

@Zen Mod, kakav je Picard? 

Ovo je pocelo.

M.IMDB.COM

Star Trek: Strange New Worlds: Created by Akiva Goldsman, Alex Kurtzman, Jenny Lumet. With Melissa Navia, Ethan Peck, Christina Chong, Anson Mount. A prequel to Star Trek: The Original Series, the show follows the crew of the USS Enterprise...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Picard ......... prvo je vizuelno zadovoljstvo

zatim je zadovoljstvo gledati majstorstvo nekolicine glavnih glumaca ...... cak i kad je rutina, stari su to mackovi

nisam jos gledao 3-cu sezonu, po prve dve cenim da se scenaristi najeli bunike, al ako si fan uzivaces

star trek - prva sezona je korektna

mada kad smo kod Anson Mount-a , ovo proveri ako nisi - realno remek delo

M.IMDB.COM

Hell on Wheels: Created by Joe Gayton, Tony Gayton. With Anson Mount, Colm Meaney, Robin McLeavy, Phil Burke. The Civil War is past, but former Confederate soldier Cullen Bohannon can't put it behind him. Fresh are the memories of the death of his wife, killed at the hands of the Union soldiers, an act that sets him on a course of revenge.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...