Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

10 hours ago, Mikorist said:

Odličan Mando..... Neho pojavio se Zeb iz Rebels - 100% je on - gledah u kreditima na kraju

  Reveal hidden contents

 

Sa još samo Fali Ezra, Sabine i Hera Syndulla:Viannen_loungelizard:

Da se samo Musk ne javi opet na tviter kao sto je bilo sa LOTR 😁😛

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Doktor said:

Dosta dobro "otvaranje" sezone prvom ep.

Videćemo da li će ostati na nivou prethodnih sezona ? 
 

Ako mene pitas, ta serija je meni uvek bila teska za gledanje. Daleko od toga da je lose, naprotiv...samo sto je...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ta "teskoba" za gledanje pretpostavljam da je zbog nekih specifičnosti vezanih za korporativni kapitalizam ?

Meni je takođe bilo teško povremeno pratiti takođe tv seriju Industry, pa ako hoćeš i Billions imaju tih detalja.

Kako bilo da bilo, da se vratim na Succesion - maestralna riola Brian Cox-a je meni dovoljna da ispratim i ovu sezonu sa vrlo malo treptaja. :)

Meni je drugi pik u ovom serijalu def. Metju Mekfedijen. :thumbsup:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

30 minutes ago, Doktor said:

Ta "teskoba" za gledanje pretpostavljam da je zbog nekih specifičnosti vezanih za korporativni kapitalizam ?

 

Ne vezano za kapitalizam, mala doza bolesti u seriji, porodici...

Izmenjeno od shonne
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I meni se svidja Succession tera na razmišljanje ima finih dijaloga, nego mi jedini problem posle pauze da se prisetim kako se završila prethodna sezona i da povežem gradivo:D

Izmenjeno od dejanco32
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 29. 3. 2023. at 11:18, Mikorist reče

Odličan Mando..... Neho pojavio se Zeb iz Rebels - 100% je on - gledah u kreditima na kraju

  Otvori skriveni sadržaj

Sa još samo Fali Ezra, Sabine i Hera Syndulla:Viannen_loungelizard:

Ezra (moj oniljen lik posle Luka Skajvokera) kad se vrati nazad kao igrani lik biće tek zanimljivo. Upravlja sa svim živim bićima iz okoline. I ko zna šta još nakon tolikih godina.

Mislim da čak odvojeno mogu da snime film :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Manadlorijan.......nije loš vizuelno...ali priča........sporedna misija na sporednu misiju...i sad se pitam čemu cela sezona...da u zadnjoj epizodi nešto objasne šta se događa. Svo vreme na kašičicu i po 10 minuta je nešto bitno. Nema ništa bitno da se događa. Nema ni negativac. Ne znamo ko je.

Jbg. Jebo Dizni. Sve su razvodnili. :( 

:auuu:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 5 časa, Mikorist reče

Manadlorijan.......nije loš vizuelno...ali priča........sporedna misija na sporednu misiju...i sad se pitam čemu cela sezona...da u zadnjoj epizodi nešto objasne šta se događa. Svo vreme na kašičicu i po 10 minuta je nešto bitno. Nema ništa bitno da se događa. Nema ni negativac. Ne znamo ko je.

Jbg. Jebo Dizni. Sve su razvodnili. :( 

:auuu:

Ali nije loša serija sve u svemu. Možda ja imam visoke standarde. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

21 hours ago, Mikorist said:

Manadlorijan.......nije loš vizuelno...ali priča........sporedna misija na sporednu misiju...i sad se pitam čemu cela sezona...da u zadnjoj epizodi nešto objasne šta se događa. Svo vreme na kašičicu i po 10 minuta je nešto bitno. Nema ništa bitno da se događa. Nema ni negativac. Ne znamo ko je.

Jbg. Jebo Dizni. Sve su razvodnili. :( 

.. .

IMO, " pad i propast " The Mandalorian serijala kreće otpuštanjem Đine Karano iz serije. :angry:

Socijalne mreže, tačnije Instagram su doveli do toga. 

Spoiler

" Is Gina Carano in Mandalorian anymore?

If you don't recall, Carano was fired from The Mandalorian in February 2021, two months after the Season 2 finale aired. Her exit from the show came after she shared an Instagram post that equated being a republican in 2021 with being a Jewish person in Nazi Germany. "

https://screenrant.com/star-wars-mandalorian-writes-out-gina-carano-cara-dune/#:~:text=Carano was fired from The,content “abhorrent and unacceptable.”

Đina sa svojom konstitucijom ( prekaljeni MMA borac u penziji ) je prosto bila idealna za ovaj serijal. Da ne govorim da se o njenom liku slobodno mogla napraviti jedna fina SW serija ( ako je dobio npr. Boba Fett, a zašto ne bi to dobila i Cara Dune npr. ? ). A tek Obi Wan serijal i ona nesretna Reva ?

Što bi rekli u slengu : " dabogda sve izgubili " zbog njihove cancel kulture. 

A i ovaj Pedro P. , digoše tipa u nebesa kao nekakvog "gutača mačeva" , xtra glumca i takoto - Pa koja je bre ovo uloga kada se pojavljuješ u 90% slučajeva pod kacigom ? Ko nama gledaocima garantuje da to ne glumi neki " mali od palube" tj. neki 3. pomoćnik nosača rasvete na set-u ?

Rekoh juče lepo Mikanu u nekoj našoj prepisci nakon ove nesretne 6. ep 3. sezone - jedan je bio Marlon Brando koji je za velike pare prodao svoj glas u Supermenu.

Ima toga još, ali drugom prilikom.  :coffee:

gina-carano.jpg

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, Doktor reče

Rekoh juče lepo Mikanu u nekoj našoj prepisci nakon ove nesretne 6. ep 3. sezone - jedan je bio Marlon Brando koji je za velike pare prodao svoj glas u Supermenu.

Ne znam....Gledao sam pre intervju Džon Favro i Dejv Filoni. Dejv kaže da je Mando  izmislio Favro zajedno sa bejbi jodom. Da samo koristi neke njegove ideje i crtane likove.   Da on uči da režira itd...Kad pogledaš stvarno piše da je ko-autor ove papazjanije - i to ne svih epizoda. A što j enajbolje unapredio ga je Bob Ajger u izvršnog producenta.

2023-04-06_10-01.png

Tako da je on sad direktor Favru :) A samo je Ketlin Kenedi iznad njega a njoj ugovor ističe u januaru 2024 (ja sam za pre da je šutnu ranije).

Ona je tvrdi demokrtata - i napisala šut kartu Đini....ALi to nije sve treba da leti jer je bukvalno usrala SW sa onim idiotiskim scenarijima i Force is Woman fazonom - SJW i ostalim pederlucima.....

Nadam se da neće da useru Ahsoka Tano show - ona je ipak Lukasova ideja.....Zajedno sa Rebels serijom.

Videćemo uskoro trejler i koliko je sati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

24 minutes ago, Mikorist said:

. . . 

Nadam se da neće da useru Ahsoka Tano show - ona je ipak Lukasova ideja.....Zajedno sa Rebels serijom.

Videćemo uskoro trejler i koliko je sati.

Nisam optimista nakon što sam video kasting, čast izuzecima ( Meri Elizabet W. , pa hajde i Rej Stivenson). :)

Ipak, sačekajmo 1. ep.

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...