Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

18 hours ago, shonne said:

Ja nisam igrao igricu, tako da ne znam kako prica tece...ali ovo za sad je meni odlicno. 🤗

Sinoć odgledao 2, epizodu. :coffee:

Spoiler

Nikako ne mogu da prihvatim da je način infekcije ugrizom, a radi se o gljivici kao patogenu. Jednostavno, sve ono što sam saznao, naučio i prihvatio još iz OŠ ( poznavanje prirode, biologija ), pa gimnazija ( biologija ), te u "sitna crevca" na med. fax-u ( mikrobiologija sa parazitologijom, patologijia, patofiziologija i naročito infektivne i tropske bolesti ) me blokira u gledanju ove serije.

Očigledno je da bi bio veliki problem kako postaviti serijal ukoliko bi se put zaraze dešavao putem spora i to aerosolom, dakle vazduhom.

Pratiću ovaj tv serijal i dalje, ali ne vidim razlog za i dalje toliki hajp ? Moguće da je zbog same igre TLOU 1 ( pa i 2  deo ) koja ima kultni status.

Čitam da će biti igra i na PC konačno ( 3. mart 2023. ).

WWW.RADIOTIMES.COM

A different kind of clicker is coming to PC.

:popcorn: :drink:

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko je gledao 3. epizodu The Last of Us ? Htedoh postovati jos u ponedeljak ali, danas-sutra. :)

Pomenuta epizoda je podigla veliku prašinu i usijala socijalne mreze. 
IMO - odlična minijatura koja se moze izolovano gledati, a i sasvim fino paše kao intermeco za Pitsburg u 4. ep. gde se očekuje, ako je po PS igri, prava "klanica". ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...