Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

On 11/17/2022 at 2:44 PM, shonne said:

Ovo se pojavilo. 'Dark', ljudi...

M.IMDB.COM

1899: Created by Baran bo Odar, Jantje Friese. With Isabella Wei, Anton Lesser, Emily Beecham, Clara Rosager. Multinational immigrants traveling from the old continent to the new encounter a nightmarish riddle aboard a second ship...

 

dobro ti je ovo, za sad

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel gleda neko Outpost fantasy seriju na Sci-Fi kanalu ?

Meni se svidja, jednostavno volim kad je dobra "B" produkcija.

:hihihihi:

 

Uuups greska - izvinite, ovo je trebalo ici u "Serije koje gledate"... ako neko moze neka prebaci ili izbrise, molim Vas.

 

 

prebaceno, ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WWW.IMDB.COM

Wednesday: Created by Alfred Gough, Miles Millar. With Jenna Ortega, Gwendoline Christie, Riki Lindhome, Jamie McShane. Follows Wednesday Addams' years as a student, when she attempts to master her emerging...

Jel glefa neko Sredu? Super su odradili lik SredeAdams, to je to - Sreda kao tinejdžerka...Radnja onako, može da prodje, ima tu malo HariPotera, malo Midsamera ...ali Ortegica je kao šećer!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hajde da preskocimo A atm . . . 

idemo pod B :

https://www.imdb.com/title/tt2017109/

https://www.imdb.com/title/tt3502248/?ref_=nv_sr_srsg_0

i ova . . .  ima The , ali "zakucava" i za ova je vremena narocito poucna . . . .

https://www.imdb.com/title/tt1190634/?ref_=nv_sr_srsg_1

Necemo dodavati "ulje na vatru" i pominjati . . . .

https://www.imdb.com/title/tt0979432/?ref_=nv_sr_srsg_0

:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
On 6/8/2022 at 7:17 PM, Trotter said:

Gledaste li seriju Treme?

Skoro mi beše skrenuta pažnja 😁 da je to od autora koje možete izguglati i sami, da ne gušim previše...

Stvarno odlična serija, večeras završavam drugu sezonu. Kompletna serija ima na HBO Max,  vrv ima i na trafikama, vidim da ima titlova za tu varijantu.

 

Msm, kad videh ljude iz The Wire rapadoh se na početku prve sezone... A ima još dosta svašta nešta. Između ostalog, muzika u seriji nije pozadina nego nešto najbolje što sam čuo u bilo kojoj seriji, pa jbt svira Ron Carter, Dr. John, a i Kermit Ruffins standardno ubija svaki put kad se pojavi/svira.

Ludilo od serije.

 

Zna li neko da li Bunk iz The Wire stvarno svira trombon u live kadrovima?

Napokon nasao u ducanu od 45gb i sa dobrim netom... da se ovo pogleda :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Zen Mod said:

svaka preporuka

Doc i W. rekose da treba pogledati i Wire, iz iste kufinje

skinuo ja, pa se jednom nakanim, jeftini su terabajtsi

Wire sam odgledao, zato i cekao da mi se steknu uslovi da skinem ovo...

@Zen Mod, pratis li 1923, vredi li nesto?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

cekam se zavrsi, pa skinem sve

msm, ekipa obecava, pisanije samo da se ne razvodni (limesuje hiperprodukciju) ......... msm, ne ocekujem manu sa neba, al moz ispadne onako lepa razbibriga za par veceri

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 1/5/2023 at 6:22 PM, shonne said:

Uhh, ova serija je bas...

M.IMDB.COM

The White Lotus: Created by Mike White. With Jennifer Coolidge, Jon Gries, F. Murray Abraham, Adam DiMarco. Set in a tropical resort, it follows the exploits of various guests and employees over the span of a week.

 

Zlatni globus osvojila. Ko ne zna sta ce a da uziva u dobroj seriji. Preporuka. 

Odgledao obe sezone. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

The Offer - za sve one kojima su Mario Puzo, F.F. Kopola, Brando, Paćino i ostali obeležili deo iz domena filmske umetnosti, jedna izuzezno dobra tv serija o tome. 

Paramount P. rides again ! :punk:

Ozbiljna preporuka. :signhere:

WWW.IMDB.COM

The Offer: Created by Leslie Greif, Michael Tolkin. With Miles Teller, Matthew Goode, Dan Fogler, Burn Gorman. Oscar-winning producer Albert S. Ruddy's never-before-revealed experiences of making Der Pate (1972).

MT1.jpg

:respect:

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ova igrica pocela sa velikom ocenom, dal vredi nesto 🙂

M.IMDB.COM

The Last of Us: Created by Neil Druckmann, Craig Mazin. With Pedro Pascal, Bella Ramsey, Gabriel Luna, Merle Dandridge. Joel and Ellie, a pair connected through the harshness of the world they live in, are forced to endure brutal circumstances...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, shonne said:

Cekamo ocenu Doc 🤗

7/10 ( na prvu loptu, prvi "prolaz", utisak ). :rolleyes:

Tunjav pocetak, duga ekspozicija.

Medjutim, odlican kasting. Odusevljen sam izborom Ane Torv ( Fringe ). Pedro Paskal ( Narcos, Mandalorian ) standardno dobar, jos jedan pogodak u vidu male Bele Remzi ( Game of Thrones ). 

Par izuzetno dobro uradjenih pirotenickih scena.

Dosta se drze same video igre. 

U poplavi ispodprosecnih i granicno prosecnih tv serijala praticu seriju kako izlaze ep. 

 

 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...