Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Nesto mi zapalo zadnje vreme...interesantna serija.

M.IMDB.COM

Dahmer - Monster: Die Geschichte von Jeffrey Dahmer: Created by Ian Brennan, Ryan Murphy. With Evan Peters, Richard Jenkins, Molly Ringwald, Niecy Nash. Story of the Milwaukee Monster told from the perspective of the victims and police...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Produkcijski serija nije bog zna kako uradjena, ali prica je bas tekla lepo...drzalo me celu noc da zavrsim ovu seriju 🤗

Nezavisno od tematike koja je bas bolesna, i koja uzgred lepo obradjena...dve-tri zadnje epizode mi bas otvorila neka pitanja za granice. 

Preporuka za seriju. 🙃

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Doktor said:

^
Nije vredno čekanja. Bolje prelistati ponovo Tolkina, rane radove, posebno Silmarilion i zaključiti koliko je ova serija bila fail. 

Bice vremena i za listove...verujem da je to vrhunski. 

Samo Doc, interesantno je videti taj silan novac u sta je ulozeno. 

Kako god, House of dragon zavredjuje paznju u finis sezone. 🤗

Izmenjeno od shonne
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Malo me je priznajem nerviralo kad u 10-tak epizoda sabiju 10+ godina desavanja ali svidelo mi se kod HoD sto to nije akciona serija kako se moglo ocekivati & desavanja u samim epizodama nisu suludo brza, kao sto nekad urade.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 10/17/2022 at 12:51 PM, krca44 said:

Malo me je priznajem nerviralo kad u 10-tak epizoda sabiju 10+ godina desavanja ali svidelo mi se kod HoD sto to nije akciona serija kako se moglo ocekivati & desavanja u samim epizodama nisu suludo brza, kao sto nekad urade.

Bice akcije u zadnju epizodu, sezone. 😁🤗

1451172673_mattsmith98spCjwTjL2BC2U1.thumb.jpg.a09c40cff9026a50b65fa7d7382aba2b.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za razliku od "mokrih prdeza" u vidu The Rings of Power i House of the Dragon, evo jedne krajnje relaksirajuce tv serije ( jbte cak 2 sezone, a snima se i 3. ) . . . . The Outlaws

https://www.imdb.com/title/tt11646832/

Sve zajedno sa UK obecavajucim & proverenim glimcima + Chirstopher Walken ( wooooow )

Odlicna zabava, "spakovavana" za Amazon, ali je stari dobri BBC umesao prste do lakata. :thumbsup:

Ozbiljna preporuka za ovo "trulo" vreme u kojem bivstvujemo. :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 8/29/2022 at 11:27 AM, Doktor said:

Juče odbindžovao u dahu Black Bird. Poslednja uloga Ray Liotta-e. RIP Rej. :worship:

Ova mini serija se dobrano izdigla iz nekakvog proseka tv serijala koje nam se nude na svim platformama poslednjih par godina.

https://www.imdb.com/title/tt4301160/

Preporuka ! :thumbsup:

 

 

 

Odgledao 4 epizode u dahu. Ujutru imam obaveze, pa nastavljam posle toga. Odlicna...preporuka 🤗

Izmenjeno od shonne
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...