Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Experiment za probati, kod mene funkcioniše, pa rekoh da vidim da li i na našemu domaćem Netflix-u radi. Naime u polje za pretragu Netflixa ukucati nasumično brojeve, recimo 1754 ( može razne kombinacije čak i sa dve cifre) i dobijete masu filmova i serija koje se ne pojavljuju kad startujete Netflix. Često sam bio u situaciji da se odjavim sa striminga jer slabo osvežavaju sadržaje ali sad imam masu novih serija i filmova. Aj ako neko proba da vidimo da li funkcioniše i u Srbiji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 5/26/2022 at 4:58 PM, shonne said:

1653577059682.thumb.jpg.6acf792863062832d5bb4b0ff2fee47c.jpg

🙂

Bez obzira koliko traju, mozda u pocetku bude malo problem ali posle toga voznja zagarantovana. Uzivao sam zadnja dva dana, odlicna avantura, sjajno 🤗

@Zen Mod, ako nisi do sad, kad ne budes sta imao, imaj na umu...🙂

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Novi Star trek, sjajan...uzivao sam. Napokon se pojavili Romulanci. Kvalitet moze da se meri sa nekadasnjim serijalima. Zeljno iscekujem drugu sezonu 🤗

The boys...bolesni kao i uvek 😁Jos nekoliko epizode do kraja. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovih dana gledam Last Kingdom od pocetka

daleko najbolja od serija u modi, msm Vikinskih serija i filmova u zadnje vreme ihaj

Vikings je, kao najpopularnija, bila dinamicna i za uzivati dok je Ragnar Lothbrock bio pri pameti , a onda se retvorilo u Dinastiju

ono, vazan faktor je da je LK napravljen po Saxon novels od Bernard Cornwell-a, i to poprilicno verno po knjigama

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WWW.IMDB.COM

Clark: With Bill Skarsgård, Vilhelm Blomgren, Sandra Ilar, Hanna Björn. This is the incredible story behind Sweden's most notorious gangster, Clark Olofsson, whose infamous crimes gave rise to the term "Stockholm Syndrome".

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...