Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Just now, Zen Mod said:

kad smo kod Yellowstone........ The Postman, mnogo dobra knjiga

film se razlikuje, ko god iole zna nesto o sistemu porizvodnje filmova ne cudi se uopste - treba nesto napraviti a opet obezbediti da plitkoumna masa nahrli u bioskope .... tako da ne mogu reci da ne smatram film dovoljno dobrim

to bese bio film sa Kostnerom? To sam gledao :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e, obsetio se - sinoc skinuo sve 3 sezone The Young Offenders, pa ce pogledam ponovo

e msm, recept za upisavanje

ko nije gledao, neka obrati paznju

postavka/radnja je - po opisu (ako gledas info bilo gde) - imbecilna, ali ene remek delo

 

jbga BBC3 produkcija

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Nešto se šuškalo da bi prodavci sreće i iluzija trebalo da se vrate ove nedelje ali nešto ih nema ili bar ja ne umem da nadjem:D

edit : evo nadjoh ovo 

 

Breaking Bad Season 7: Is It Returning?

Izmenjeno od dejanco32
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, dejanco32 said:

Nešto se šuškalo da bi prodavci sreće i iluzija trebalo da se vrate ove nedelje ali nešto ih nema ili bar ja ne umem da nadjem:D

edit : evo nadjoh ovo 

 

Breaking Bad Season 7: Is It Returning?

Better call Saul, sad ce zadnja sezona. Tu se spominju da ce da bude nesto.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre nekog vremena, u etapi ponovne konzuacije video sadrzaja nakon duge apstinencije, odgledao Enola Holms

msm zabavna razbbriga, dovoljno drugacija od sveopsteg mulja

zainteresovao se za lik i delo mladjane Millie Bobby Brown, pa skontao da su joj poceci u

WWW.IMDB.COM

Stranger Things: Created by Matt Duffer, Ross Duffer. With Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown. When a young boy disappears, his mother, a police chief and his friends must confront terrifying supernatural forces in order to get him back.

 

 

'blo me bingovanje, prespavah danas ceo dan

mala Millie je stvarno neobicno stvorenje, Winona Ryder po obicaju briljira

sve u svemu, stripovskom umu kao sto je moj, ovo je ihaj vise nego dovoljno dobro

a Millie ce cuda da napravi, samo da je buducnost ne odvede u svet ciste komercijale

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 minutes ago, Zen Mod said:

pre nekog vremena, u etapi ponovne konzuacije video sadrzaja nakon duge apstinencije, odgledao Enola Holms

msm zabavna razbbriga, dovoljno drugacija od sveopsteg mulja

zainteresovao se za lik i delo mladjane Millie Bobby Brown, pa skontao da su joj poceci u

WWW.IMDB.COM

Stranger Things: Created by Matt Duffer, Ross Duffer. With Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown. When a young boy disappears, his mother, a police chief and his friends must confront terrifying supernatural forces in order to get him back.

 

 

'blo me bingovanje, prespavah danas ceo dan

mala Millie je stvarno neobicno stvorenje, Winona Ryder po obicaju briljira

sve u svemu, stripovskom umu kao sto je moj, ovo je ihaj vise nego dovoljno dobro

a Millie ce cuda da napravi, samo da je buducnost ne odvede u svet ciste komercijale

evo da imas mozda neki podsetnik :) da nastavis...

WWW.SERIJALA.COM

Još nešto više od mjesec dana do novih epizoda.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WWW.IMDB.COM

Moon Knight: Created by Doug Moench. With Oscar Isaac, Ethan Hawke, May Calamawy, F. Murray Abraham. Steven Grant discovers he's been granted the powers of an Egyptian moon god. But he soon finds out that these newfound powers can be both a blessing and a curse to his troubled life.

 

Definitivno sam se primio :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odgledah, na misice, 1883...nisam proveravao, ali sam uveren da je radjeno po nekom predlosku koji je pisala zena, ili je zena rezirala...

Ono sto vredi, je 5 minuta u drugoj epizodi, pojavljivanje marsala Dzima Katrajta kog igra Bili Bob Tornton..fantasticno istrazivanje prijavljenog ubistva..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, крокодил said:

Odgledah, na misice, 1883...nisam proveravao, ali sam uveren da je radjeno po nekom predlosku koji je pisala zena, ili je zena rezirala...

Ono sto vredi, je 5 minuta u drugoj epizodi, pojavljivanje marsala Dzima Katrajta kog igra Bili Bob Tornton..fantasticno istrazivanje prijavljenog ubistva..

mene je vise ta serija vratila u vreme kada sam kao klinac citao stripove, ti karavani i cela prica oko toga se dopalo :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

25 minutes ago, Muad'Dib said:

Halo je ludilo mozga...Iako nema mnogo veze sa kanonom igre. Vidim da ima više pljuvača serije nego ljuibitelja:D

Ali ovako gledano ka SF serija je prva liga ;)

U igrici Chief nikada nije skinuo kacigu...ovi popizdeli sto u seriji se to desilo odmah u prvu epizodu. 

Serija kako je uradjena sa malim budzetom, meni deluje mnogo interesantno. Svake nedelje iscekujem novu epizodu i tih sat vremena gledanja mi prodje ko od sale. 

Inace, za vreme lock sam odigrao sve epizode igrice. Meni je sve od Halo vrlo zabavno 😁

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...