Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Gleda li neko? Dobila odlicne ocene za prve dve epizode. 

M.IMDB.COM

Raised by Wolves: Created by Aaron Guzikowski. With Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Travis Fimmel. Androids are tasked with raising human children on a mysterious planet.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 4 časa, shonne reče

Gleda li neko? Dobila odlicne ocene za prve dve epizode. 

M.IMDB.COM

Raised by Wolves: Created by Aaron Guzikowski. With Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Travis Fimmel. Androids are tasked with raising human children on a mysterious planet.

 

Gledam. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, shonne said:

Gleda li neko? Dobila odlicne ocene za prve dve epizode. 

M.IMDB.COM

Raised by Wolves: Created by Aaron Guzikowski. With Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Travis Fimmel. Androids are tasked with raising human children on a mysterious planet.

 

Gledo ja, ali tipa 5-6 epizoda, posle zaboravio :D, jer sam gledao bio sa drugarom, neredovno, pa onda nisam sam nastavio, pobrkao priču :D

To je prvi moderan Sci-Fi, posle koliko vremena, da je normalan tj kako treba, sve ostalo što sam bio počeo da gledam su neke gluposti prilagođene superheroj publici :)

Ja sam bio oduševljen koliko je dobro.

Izmenjeno od Koja
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

40 minutes ago, Koja said:

Gledo ja, ali tipa 5-6 epizoda, posle zaboravio :D, jer sam gledao bio sa drugarom, neredovno, pa onda nisam sam nastavio, pobrkao priču :D

To je prvi moderan Sci-Fi, posle koliko vremena, da je normalan tj kako treba, sve ostalo što sam bio počeo da gledam su neke gluposti prilagođene superheroj publici :)

Ja sam bio oduševljen koliko je dobro.

Kojo, odgledao ja celu prvu sezonu,...sad izasla druga, o tome pricam. Dobila je vrlo pozitivne kritike, bar ove prve dve epizode druge sezone. Mnogo pitanja u vezi tematike.

Ukoliko nisi, zasedni i odgledaj celu prvu i nastavi dalje 🙂

Ja cekam da izadju sve epizode, pa natenane 💪

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Malo su smorili sa tom najezdom Sci - Fi tv serijala. Msm, nemam ništa protiv n.fantastike, čak šta više, ali b'rte, malo i za pojas zadeni. :)

Elem, beše tako i gomila onih skandi noir tv serija, pa brit krimi, US horor itd.

Srećom, izleti i neki biser kao što je The Responder ( BBC , ima na EON-u komplet serija na Pickbox-u ).

Martin Freeman u glavnoj roli uz dosta BBC/ITV glumaca iz prvog ešalona ( David Bradley, Warren Brown, Ian Hart i drugi ).

Dušu dala za bindž. Preporuka. :thumbsup:

WWW.IMDB.COM

The Responder: Created by Tony Schumacher. With Martin Freeman, Romi Hyland-Rylands, MyAnna Buring, Adelayo Adedayo. A crisis-stricken, morally compromised first-responder tackles a series of night shifts on the beat in Liverpool, while trying to keep his head above water personally and professionally.

 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je dosta i pucačine...Sad samo romantika

WWW.IMDB.COM

Virgin River: Created by Sue Tenney. With Martin Henderson, Tim Matheson, Alexandra Breckenridge, Benjamin Hollingsworth. Seeking a fresh start, nurse practitioner Melinda Monroe moves from Los Angeles to a remote Northern California town and is surprised by what and who she finds.

:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
15 minutes ago, shonne said:

@Doktor

Cr vidimo za prstenove, nego Doc...Billions al vredi da se gleda? Glrdam kritiku ove sezone na Rotten...uzas 🙂

Billions ? Gledam po inerciji. Ništa spec. Trebalo je ovu tv seriju dostojanstveno privesti kraju još pre prošle sezone.

 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 2/2/2022 at 4:06 PM, Zen Mod said:

pominjah negde ...... citam Malazan Empire serijal; u zivotu nista teze ( za upratiti)  nisam citao , bilo sta sto je bilo iole priblizno ( sve definitivno lakse) je ionako bilo samo po jedan tom/volume

cak i najtezi SF primerci , mahom oni koji su se bavili sa Time travel, pa moras da safatas time lines i likove i sve ( desavalo se da sam crtao fact tree na papiru i drzao u knjizi dok citam) su bili malamaca za ovo

jbte hard work

Ne znam jal si gledao :)

 

WWW.IMDB.COM

Dark: Created by Baran bo Odar, Jantje Friese. With Louis Hofmann, Karoline Eichhorn, Lisa Vicari, Maja Schöne. A family saga with a supernatural twist, set in a German town, where the disappearance of two young children exposes the relationships among four families.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jok Doture

nemas ti crtu za tu Banacansku logiku

ja pomalo, ova moja ( She Boss) je poreklom odande, tako da ..... msm, taj niz asocijacija je nesto sto em dobijas sa vodom, al se i uci

 

:Viannen_loungelizard:

 

na ManicP - mozda vidim a verovatno ne, ne sluzi me gledanje 

e - odgledao sinoc pomalo na silu - Kingsman 

ono razbibriga ..... al kad je proslo , pomislim - e mogo sam ono i ono da radim umesto ovoga :rofl: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

33 minutes ago, Doktor said:

Ne vidiim nikakvu kopču izmedju Malazan Empire serijala i nemačke tv serije Dark. :hmmm:

Komplikovana serija za praćenje a ima veze sa SF i Time travel. Nisam čitao Malazan... :)

Izmenjeno od ManicP
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 8 časa, Doktor reče

Pre koji sat izašao ovaj teaser/trailer . . .  

Debakl na vidiku . . . .  :hmmm:

Kako stoje stvari, pojavice se zena ratnik koja se ne zaljubljuje u muskarce, eventualno ih povremeno iskoristava, i crnac posto u serijalu nije bio ni jedan. Da se snima sada GP, jedan Hobit bi bio zut, a jedan crn, i bar jedan od njih derpe

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 33 minuta, крокодил reče

zut, a jedan crn, i bar jedan od njih derpe

Ne moze da dobije oskara drugacije serija ili film ili bilo sta. Postoje NORME sad

Screen Shot 2022-02-14 at 17.38.11.png

 

btw. mora i LGBT da bude:laugh1tooht:

WWW.OSCARS.ORG

Today, the Academy of Motion Picture Arts and Sciences announced new representation and inclusion standards for Oscars® eligibility in the Best Picture category, as part of its Academy Aperture...

ima tacno u procentima sta treba da ubacis u film / seriju da bi uzeli u razmatranje za nagrade...Nije sala

 

Ali to nije sve.... mora i pričica da se prepravi da sadrži Diversity u procentu od 30%......

Lako ćemo kad je ludački SF koji sadrži već u sebi sve to...Zato je ovaj i uzeo Dine jer sama priča takva. Kod nje je preko 60% u samoj knjizi:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...