Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Zavrsio sa The Crown...
Nisam ocekivao da ce ovako da izgleda, ocekivao sam neku 'cenzuru'...Boze, kako su ih samo 'ogolili' u seriju.
Sad znam zasto mladjani Harry, bi voleo da se 5-6 sezona zavrse do njega, tj da ga uopste ne ukljucuju. Pa pobogu onde se ne zna ko sa kim se j... i ko je cije dete, sin.
Da se razumemo, ne volim tracarske stvari mnogo, ali za engleze, jos ovo...iskreno, slatko se nasladjujem. Ludaaaaaci. [emoji16]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, Mikorist said:

 

čisto da možeš da ispratiš sutrašnju epizodu .....

 

Zapravo ona nije ni Džedaj ni Sith - ali je zajeban igrač po svim parametrima :D

uzivam u tu seriju. Cekam sutrasnju epizodu. MNOGO vise mi lezi ona nego filmovi Star wars, previse mi pateticni i...

Jedino sto imam zamerke kod Mandalorian, jeste sto epizode kratko traju, trebali su to malo vise da "razvucu".

Vecereas Star trek nova i nastavask The undoing :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 40 minuta, shonne reče

uzivam u tu seriju. Cekam sutrasnju epizodu. MNOGO vise mi lezi ona nego filmovi Star wars, previse mi pateticni i...

Jedino sto imam zamerke kod Mandalorian, jeste sto epizode kratko traju, trebali su to malo vise da "razvucu".

Vecereas Star trek nova i nastavask The undoing :)

Kažu da će sutrašnja da traje - ako ne lažu - 58 minuta....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Doktor said:

Da, da  . . . 

https://www.imdb.com/title/tt0101143/

Nemo' @shonne da te ova "trula" ocena sa IMDB zavara. Ako nisi gledao, satelit opet namikeri i .... trazi. :roll1:

Uostalom, evo na jutjubetu . . . pismeni smo inglish.

 

 

i kada su bili na TV kod nas, iskreno nisam uspeo da ih pratim. Nesto je skroz bilo suprorno mom ukusu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...