Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

On 22.9.2020. at 21:46, krca44 reče

Aha Doktore nisam obracao paznju na ovo pa mi nije smetalo - ali razumem, kad vidim ponekad i meni bode oci "politicka korektnost"....

Ja nastavio da gledamm....Čim sam video da je majka andoid trudna - odustao sam. Jednostavno je postalo glupo. Toliko potencijala - Ridli je izgubio plot - ne može da se odluči da li je ovo Blade Runner, Elijen ili nešto treće... Smuti...pa prospi:smesna:

Pametan Džordž Lukas ...Kad je video da mu ne ide više prodao SW u belo roblje..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 5 časa, Mikorist reče

majka andoid trudna

Miko androida samo napaja vestacku matericu - nije stvarno trudna... :grino:

Ali ok - podsetio me je Dok na pojavu politicke koreknosti - desava se u zadnje dve godine u stripovima, u meri kakva nikada ranije nije vidjena - narocito lgbt... a i ostalo.

Imam utisak da bar pola objavljenih radova koristi pogodno vreme i da je to glavni razlog za objavljivanje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Planirao sam da najzad zavrsim kutije sa, vec veoma poznatim, Iskra fulrendzerima, ali uzmem da pogledam prvih par epizoda meksicke serije "El Candidato", I izdangubim vreme. Dobra serija, aktuelna tematika - politika, korupcija, karteli...kutije za vikend, najverovatnije....

MV5BNTVmNjMzODEtNmRjYS00YTQwLWFmOWUtZmU3MWMxMjUzMDhiXkEyXkFqcGdeQXVyMTAzMDM4MjM0._V1_.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 29.9.2020. at 17:24, krca44 reče

Miko androida samo napaja vestacku matericu - nije stvarno trudna... 

mislim da nisi gledao sve epizode... u epizodi 7 ili 8 otkriva da ima fetus u sebi .... zasnovan na karbon-u... te joj nije dovoljna infuzija od delova drugih androida....treba joj ljudska krv pored androidske ....u svakom slučaju neki novi oblik života koji može da koristi dark energy kao i ona - pošto je iz nje - odnosno da leti i ima moći kao i ona a da nije android . elem,  toliko je predvidivo - da ne spojlujem i buduće epizode  zaustaviću se ovde.:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

https://www.imdb.com/title/tt0920489/?ref_=fn_al_tt_1

Ovo je moja majka gledala a ja mislio neka trt-mrt italijanska serija...  pocnem i ja da gledam, sasvim ok, nije to u rangu najboljih serija ali je dobra....    (  bas volim da je gledam, kad je daju...  :D  ).

 

Tokom godina je postala toliko popularna da agencije organizuju ture po sicilijanskim mestima gde je serija snimana.

:hihihihi:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

https://www.imdb.com/title/tt0920489/?ref_=fn_al_tt_1
Ovo je moja majka gledala a ja mislio neka trt-mrt italijanska serija...  pocnem i ja da gledam, sasvim ok, nije to u rangu najboljih serija ali je dobra....    (  bas volim da je gledam, kad je daju...  [emoji3]  ).
 
Tokom godina je postala toliko popularna da agencije organizuju ture po sicilijanskim mestima gde je serija snimana.
:hihihihi:
 
Ja gledam 15 sezona Supernatural, od 2005 [emoji16]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, krca44 said:

https://www.imdb.com/title/tt0920489/?ref_=fn_al_tt_1

Ovo je moja majka gledala a ja mislio neka trt-mrt italijanska serija...  pocnem i ja da gledam, sasvim ok, nije to u rangu najboljih serija ali je dobra....    (  bas volim da je gledam, kad je daju...  :D  ).

 

Tokom godina je postala toliko popularna da agencije organizuju ture po sicilijanskim mestima gde je serija snimana.

:hihihihi:

 

Knjige su, isto, ako ne i bolje... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, zika said:

Knjige su, isto, ako ne i bolje... 

Koliko se secam nisu knjig(e), vec je Laguna svojevremeno objavila samo jednu knjig(u).

Paaaaa . . . moze da prodje i jedno i drugo, msm i knjiga, a i serija ( btw, odgledao sporadicno vise epizoda kada nisam imao sta na FOX Crime ). 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

47 minutes ago, Doktor said:

Koliko se secam nisu knjig(e), vec je Laguna svojevremeno objavila samo jednu knjig(u).

Paaaaa . . . moze da prodje i jedno i drugo, msm i knjiga, a i serija ( btw, odgledao sporadicno vise epizoda kada nisam imao sta na FOX Crime ). 

Šta da radim kad sam ost'o knjiški moljac, sâmo lenčuga u meni daje prednost TV... Verujem da Vama nije prepreka jezik. Ne, nema ove knjige, samo sam poneku od njih uzim'o u ruku. Mislim da ih ima na mreži...

617cVn24xtL._SY478_BO1,204,203,200_.jpg51A3aHTHVZL._SX345_BO1,204,203,200_.jpg51xFw140yhL._SX325_BO1,204,203,200_.jpg...

Svako uživa u svom... Ja ga volem, al' mi ne smeta kao neko drugi ne pada na to, što bi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...