Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

  • 1 month later...

Zahvaljuci Netflix-u koji se konacno dozvao pameti i uposlio prevodioce iz Cro,  pocelo se isplatiti tih njihovih 9.99 eura/mesec.

Trenutno pocinjem 2. sezonu La Casa de Papel (Money Heist), visoko ocenjene tv serije koju sam vec gledao sa uzasno losim prevodima, pa sa eng prevodima da me zaboli glava od koncentracije, a pri tome i losa sinhronizacija.

O kvalitetu slike da ne govorim.

Ko nije gledao - neka gleda ( kultna serija ).

money.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 4 časa, Doktor reče

Zahvaljuci Netflix-u koji se konacno dozvao pameti i uposlio prevodioce iz Cro,  pocelo se isplatiti tih njihovih 9.99 eura/mesec.

Trenutno pocinjem 2. sezonu La Casa de Papel (Money Heist), visoko ocenjene tv serije koju sam vec gledao sa uzasno losim prevodima, pa sa eng prevodima da me zaboli glava od koncentracije, a pri tome i losa sinhronizacija.

O kvalitetu slike da ne govorim.

Ko nije gledao - neka gleda ( kultna serija ).

money.jpg

Ja nisam mogao. Prvu sam odgledao, drugu pokusao I odustao posle druge ep. Trecu ni pokusao...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prva sezona posle polovine pocinje da davi, ali se ipak gleda do kraja. Imao sam osecaj da je nekoliko epizoda naknadno montirano, da se iskoristi popularnost. Druga, ideja oko koje je postavljena prva, vise ne postoji.....da se na brzaka iskoriste preziveli iz prve, I onda nadomeste novim likovima koji su isti kao oni kojih vise nema....ciganisanje I tezgarenje, sve za pare

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 11 minuta, Doktor reče

Toliko obracanja paznje da bude politicki korektno, pod moranje da budu zastupljene sve rase, androidi

Aha Doktore nisam obracao paznju na ovo pa mi nije smetalo - ali razumem, kad vidim ponekad i meni bode oci "politicka korektnost"....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 16 časa, Doktor reče

Ja odustao na pola 1. ep. 

Toliko obracanja paznje da bude politicki korektno, pod moranje da budu zastupljene sve rase, androidi  . . . too much 4 me. 

:smesna:

 

Ne moze da dobije oskara drugacije:idea:

btw. mora i LGBT da bude:laugh1tooht:

https://www.nytimes.com/2020/09/09/movies/oscars-best-picture-diversity.html

ima tacno u procentima sta treba da ubacis u film / seriju da bi uzeli u razmatranje za nagrade...:smesna:

Pitam se nasta ce Dine da lice... mada Harkoneni su dovoljno gej...:loleverybody:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 4 časa, Mikorist reče

Probali to kod nas nekada, zvalo se "po kljucu" tj. taj se izraz koristio, ako se secas, u armiji npr. napredovanje po cinovima i zastupljenost po republikama...  eto jedna stvar gde smo bili ispred Amerike decenijama...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...